| malishka93 a întrebat:

Ce nu va place intr-o relatie? intrebare special baietilor.gelozia neincrederea anume ce?

9 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Gelozia,neincrederea,sa fim cicaliti, sa fim sunati din 2 in 2 secunde,sa nu fim abuzati,criticati,etc. sunt o gramada.Dar femeia perfecta nu exista,probabil nici barbatul perfect.
Si mai depinde si de baieti,fiecare acceptam sau nu anumite lucruri.
Eu personal nu mai accept nimic din ce am specificat mai sus de la o femeie, altii poate mai au nervi pentru ele.
Repet, depinde de fiecare.

Răspuns utilizator avertizat
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

1.Nu ne place cand partenera nu are incredere in noi.
2.Nu ne place cand ne inseala.
3.Nu ne place cand ne toaca toti banii.
4.Nu ne place sa fim mintit si sa dam afectiune dar sa primim deloc
Cam asta e.

| Georgix a răspuns:

Minciuna!winking

| Awesom a răspuns:

Gelozia este unul dintre principalele motive.Altele mai pot fi numite si istericale nejustificate si mai ales statul toata ziua bot in bot.

| illegalb0y a răspuns:

Cand nu este entuziasmata de prezenta noastra

| Ricoche a răspuns:

Nu ne place cand suntem luati de prosti , si cand pierdem in fata "baietilor finutzi" (baiat de baiat ; bo$$ de bo$$) cel putin in cazul meu...

| Ricoche a răspuns:

Nu ne place cand suntem luati de prosti, si cand pierdem in fata "baietilor finuti" (baiat de baiat; bo$$ de bo$$) cel putin in cazul meu...

| razvan1234567898 a răspuns:

Dar acestea doua, si nu ne place nici cand prietena nu ne acorda atentie, nu este dragostoasa