| Dianitta a întrebat:

Ce nume va place mai mult? : Narcis, Adi sau Stefan? [ scuze de categorie] Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| iloveCretaker a răspuns:

Buna:0 Narcis mi se pare foarte speciallove struck
Dar si stefanlove struck
Funda?batting eyelashes

22 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Mie imi place foarte numele Adi. Si pe locul 2 Stefanlove struck

| wildthing a răspuns:

Dar de ce ai pus primul un nume care desi vine din mitologie, la noi este folosit de obicei de ciori?

| EuCuTine a răspuns:

Sincer nici unu. Mai bine Matei, Andrei, Carol. Dar din alea 3 cel mai ok este Adi

| User a răspuns:

Paul blushing. Mi se pare cel mai ok nume, nu stiu de cethinking

| xxdd a răspuns:

Adi cel mai mult thinking dupa aia stefan. Narcis nu`mi place deloc straight face

| Ingerash a răspuns:

Imi place Narcis
Te pwpa czyupy

| DeeDee a răspuns:

Hm...Stefan e alegerea mea ^_^.
I dated an Adi and it wasn't pretty. Si Narcis are un nume frumos fara sa ii mai spun eu. Nu prea inteleg rostul intrebarii, insa. Numele nu conteaza chiar atat de mult la un baiat.sad

| RoxAnana a răspuns:

Ady

| annna a răspuns:

Stefan:d

| Sevenup a răspuns:

Cred ca Stefan.
Si DeeDee...am o prietena care daca nu ii place numele unui baiat, indiferent cat de dragut e, nu ii mai place nici de baiat happy

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Narcis:*

| justme_3711 a răspuns:

Stefan e cel mai fain!happy

| EsarfaRozZ a răspuns:

Adi:X imi place multtongue

| Izz a răspuns:

Adi

| Stefania_8197 a răspuns:

Derek smug

| ɹαℓυ a răspuns:

Narcis big grin

| yoo23 a răspuns:

Stefan

| Lollάღ a răspuns:

Narcis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul.Imi place mai mult numele meu.
Pff ce intrebare.nu stii ce baiat sa alegi?
Ai cel mult 12 ani? lasa baietii la varsta asta

| Violent a răspuns:

Cred ca mai tare imi place Adi nu stiu de ce dar acesta imi place! Funda?

| Dianafamous a răspuns:

Adi...imi place cel mai mult big grin

| zuzuliina a răspuns:

Cam toate 3big grin
adi cel mai multtongue
funda?