| Alexutzica a întrebat:

Buna TPU.
Am o sora,pe nume Ana.
Aseara,a fost "impreuna" cu un coleg pe nume Stefan.
Vorbea foste frumos cu ea. Chiar ma socasem deoarece el nu a suportat-o din clasa I . Dar,ma rog.au vorbit mult...
Azi dimineata Stefan o intreaba: " Ana,mai vrei sa fii cu mine?".
Ana: De ce ma intrebi asta?
Stefan : Ca eu nu mai vreau.
Ana: Ok. Dar de ce?
Stefan: ...
Ma rog...S-au vazut si in clasa amandoi. [ sunt in aceeasi clasa]
Ana a trecut pe langa el...nu l-a bagat in seama.
L-a trarat cu indiferenta.
Cand a trecut pe langa el,acesta i-a dat o palma la fund.
Ea s-a uitat urat la el.Nu i-a zis nimic.
Oare,el o place?
Va rog,nu va bateti joc!:-) .
FUNDA. promit!Scuze de categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca se joaca cu ea si e doar o bataie de joc.Sa fie cu ea a fost doar un capriciu,probabil inca nu o suporta, dar il atragea fizic, de aceea se explica si palma la fund.Este imatur,asta e clar,si ii plac provocarile si vrea sa aiba pe oricine isi doreste el,e un ingamfat.El a fost cu ea sa isi demomstreze ca poate,s-a folosit de ea,iar apoi a tratat-o ca pe o carpa si i-a dat papucii,asa i-a crescut lui stima de sine si orgoliul,nu i-a pasat de ea si s-a saturat repede de ea,pentru ca nu a insemnat nimic pentru el nici acea discutie,nici acea relatie,nici ea.E un baiat imatur si porc,care s-a folosit de ea doar pentru ca asa avea chef,si care inca ii demonstreaza ca poate sa o aiba cand vrea, si al carei corp inca il atrage, dar doar atat.Ar trebui sa il ignore si sa nu ii mai permite sa o atinga,sa-i dea o lectie si sa flirtrezi cu altii,sa nu il mai bage in seama, sau sa spuna la cineva ca saruta groaznic sau ceva de genul, daca ii plac micile razbunari.

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Baiatul este un cretin! Clar.
Spune-i Anei sa nu-i mai dea importanta.Baietii de genul lui ar trebui castrati!

| Clauvdgg a răspuns:

Eu cred ca isi bate joc de ea sad

| JungleFish a răspuns:

Clasa I? Pai in ce clasa e? o_o

| Alexutzica explică (pentru JungleFish):

Sunt a 8-a.
Nu o suporta din clasa I laughing. Adica de cand a vazut-o

| JungleFish a răspuns:

Nu judecati aiurea...de obicei cei cu care te certi ii placi si nu iti dai seama. Dar oricum daca a zis ca nu mai vrea...nu mai vrea. si daca i.a dat cu palma la fund inseamna ca este un afemeiat in miniatura.