| anonim_4396 a întrebat:

Ce obiecte se pot folosi in masturbare (pentru femei)? Fara dildo si vibratoare, obiecte "normale".
Nu vreau sa apara pe aici nici un lup moralist. Fiecare din noi avem o viata sexuala (bine, poate nu totilaughing ) si o traim cum vrem noi.
As prefera raspunsuri de la o fata/femeie. Oricum stiu ca o sa se bage in seama si un "ceva" din specia masculus obsedatus.

8 răspunsuri:
| alyzee a răspuns:

Orice e lung, dur si are forma de falus. Un sfat insa, orice ai alege sa-ti introduci in vagin te sfatuiesc sa-i pui un prezervativ

| Vix999 a răspuns:

Pai orice are forma alungita si nu e foarte gros : dusul, spray, poti folosi si legume sau fructe (cred ca le stii si singura ), perie de par daca are un maner mai gros, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci de la mine nu vrei raspuns, bineeee, nici nu ma volbesc cu tine sigh
De-abia astept sa vad "doritorii"cum iti vor da id-ul lor laughing rolling on the floor

| Zabbyel a răspuns:

laughing mâna ce-a mai de baza jucariewinking
dar ai grija sa nu-mi faci scurt la mâna rolling on the floor

| irrumator30 a răspuns:

Tuburi subtiri sau alimente: banane, castraveti, degetele, limba partenerului sau gasete tu altceva. foloseste-ti imaginatia

| Loreddana a răspuns:

Un "ceva" din specia masculus obsedatus? laughing Nu stiu de ce am impresi ca TU esti un masculus obsedatus si stai sub acoperire incercand sa faci sex-chat cu gagicile. Am mai vazut de-astia ca tine.
Patetic!

| DeeaAndreea92 a răspuns (pentru Loreddana):

Mda, altceva ai mai descoperit? Nu inteleg de ce te bagi in seama, daca iti dau id de mess si iti dau confirmare webcam pui poza cu tine goala la profil?
Apropo, lasa impresile ca si asa ai cam multe draga.

| Loreddana a răspuns (pentru DeeaAndreea92):

Daca acum iti cer webcam precis gasesti o scuza si ma iei cu las-o balta si faze de-astea. Mai bine recunoaste ca esti baiat. Nu iti taie nimeni capul!