| Parintele a întrebat:

Ce orientare sexuala aveti? Eu bisexual. Tu?

Răspuns Câştigător
| ina a răspuns:

La fel.

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari, iar pentru frustrati bagati capul sub masa cind o sa servesc cite o bere cu parintele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui capul sub sutana parinte, sa inteleg?
da, bi sunt si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 2 motive:tu esti beat sau trebuie sa te duci la spitalul de nebuni! Eu macar sunt cuminte, da' nu ma duc nici la biserica.Mata ai biserica in sange! Cum te poti gandii la asa ceva?(DOAMNE IARTA-MA!)

| HaLoGeNNN a răspuns:

Bisexual

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Eu sunt bi-animalic, *** ca si coiotul si iau ca banca Transilvanialaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ScheißeBeMine a răspuns:

Esti ciudat

| danielalex a răspuns:

Imi este sila, pana si un preot a ajuns in halul acesta, tara asta se duce de rapa, nu stiu ce pazesc cei de la patriarhie de nul da pe asta afara, doamne fereste!

| Poison3Fata a răspuns:

Bisexualahappy domn' parinte happy

| MihneaRazvanStoenescu a răspuns:

Bisexual