| Digital112 a întrebat:

Sa moara fanii mei! :))
uitati-va la Parinte
cel mai tare user TPU :))
http://www.TPU.ro/......sexual-tu/
p. s: la toate intrebarile lui =))

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Și acum cine ne mai spovedește?

| Kazimir a răspuns:

Mda... il ador!

| pinguinuVerde a răspuns:

Şmecher dă şmecher haladit uăă.

Răspuns utilizator avertizat
| bombănucleară a răspuns:

Doamne Miluieste
si de parinte ne fereste
caci miroase a peste
si de la o posta duhneste.

| lunarwolf a răspuns:

Si zic astia de pe TPU ca singura mea scapare e Dumnezeu pe lumea asta!

Dar-ar diareea-n cururile lor!straight face
Mama, ce ma enerveaza.
Asta-i un prefacut d-ala obsedat de Divinitate care si-a pus numele asta idiot si poza ca sa obtina mai mult funde. Ca deh, credinciosii la preoti trag ca musca la c***t!

| lunarwolf a răspuns:

Nu,asta de fapt,e gen Franzela, Sarmaluta, Carnacior si restul' halelii de pe-aici. Si-a pus nickname-ul in gluma.

Tot n-am putut rezista tentatiei sa ma iau de el. devillaughing

| Ade a răspuns:

Dragutz! Maine doctorii spun ca le place sa se sarute cainii.

| infires a răspuns:

@Bombanucleara
Doamne Miluiesti
Popa prinde peste
Pestele-a fugit
Popa sa beshit...

Pe asta o stiu de la scoala laughing

| FuckOff a răspuns:

Lol si eu credeam ca eu`s dus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că nu ai auzit de LittleTweety. Oricum și Părintele ăsta e tare laughing. Mai rar așawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EvilBite, să nu faci riduri! Uită-te în postările lui. Face mișto de credincioși de fapt.