| Andreiu68 a întrebat:

Ce parere aveti ca intr-o,,relatie,, fata este pe interes material? Baiatul o iubeste si si-ar da viata pentru ea,iar fata nu ii pasa de el,doar de banii lui si ca ii face poftele.(relatie este la inceput, e de 4 zile)

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un exemplu clar de fraier si o fata isteata

| RAY a răspuns:

Daca nu este o atractie fizica din partea ei si fata sta pentru banii lui nu vad nimic rau in asta, pana la urma tu beneficiezi de servicile ei sexuale presupun daca nu esti bolovan sincer, desigur ca e imoral sa spui sta pentru banii mei daca nu o atragi fizic pentru ce sa stea? pentru sufletul tau din tine? tu ai impresia ca noi suntem detectoare de suflete? orice fata astepta cadourii pentru a face sex e ceva normal asa ceva, platim pentru sex, cei ce nu platesc sunt cam 20/30% aia alfa frumosi, inalti, bine facuti, barbati adevarati man, daca erai baiat cu cap isi luai una mai ca tine si aia poate punea pret pe tine nu pe banii tai

| LoveSleep a răspuns:

Mie mi se pare ok.
Fiecare câștigă. Dacă n-ar exista interes material n-ar exista deloc și ar suferi și tipul ala super îndrăgostit.

| Doub a răspuns:

Dacă tipu' după 4 zile şi-ar da viaţa pentru ea, e clară treaba.

| sofisis a răspuns:

Mama si deja dupa 4 zile s-a concluzionat si ca ea sta strict pentru bani si ca el si-ar da viata pentru ea? Bun asa laughing)
In majoritatea cazurilor de genul....barbatul e cel vinovat. El considera ca nu are altceva de oferit decat bani, el o cumpara cu buna stiinta pentru ca in majoritatea cazurilor femeile interesate strict de bani se cam vad. Iti cam dai seama.
Plus de asta, din moment ce ai sesizat de la inceput ca tot ce o leaga pe ea de tine sunt banii...si tu tot ai acceptat sa intrii intr-o relatie.ti-ai asumat chestia asta si nu vad de ce te plangi.

| Oana92 a răspuns:

Dupa 4 zile e devreme si pentru iubire si pentru a trage concluzia ca sta doar pentru banii lui...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

O fi de 4 zile "relatia" dar ei se cunosc evident de mai de mult nu crezi laughing

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul adolescentilor e posibil sa se cunoasca de 6 zilewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Dragoste la prima vedere, ce stim noi laughing

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohoooo... laughing

| peperonies a răspuns:

El este foarte, foarte prost.

| Lawliet14 a răspuns:

E bacauanca?

| Andreiu68 explică (pentru Lawliet14):

Da rolling on the floor))))) si eu sunt din bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi mersi ca te alegi cu sex, daca nu chiar erai prost de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e problema, el are ce si-a dorit si ea are ce si-a dorit...

| cineva666 a răspuns:

E greu dar...renunta la tipa happy pana nu o sa renunte ea la tine dupa ce o sa-ti manance toti banii.