| Gabi_6377 a întrebat:

Ce parere aveti de discutia asta?
EL:esti o panarama, pleaca din fata mea.
Eu:de ce ma faci panarama? Sti ca esti singurul barbat din viata mea.
El:Eu pot sa am oricand gagici mai bune ca tine, mai frumoase, nu te mai iubesc ca inainte...
Eu:de ce? Eu te iubesc mai mult.
El:m-ai facut de ras, ai plecat de atatea ori, dac ma iubeai, nu faceai asta.
Eu:am plecat fiindca m-ai lasat singura mai mereu.De ce nu stateai cu mine?
El:tu vrei si munca si bani, nu se poate...
eu: de ce ai baut in halul asta?
El :ca asa vreau. du-te din fata mea sa o sun pe aia.
Eu:chiar asa de fata cu mine?
El:da, are 24 de ani, tine la mine, pe tine nu te pot da pe brazda, nu ma intelegi orice as spune.
Eu:Atunci, de ce m-ai chemat, ce mai vrei de la mine?
El:inca mai tin la tine, proasto, te iubesc, si cu orice alta femeie nu mai simt ce simt cu tine.
Eu:nu are sens, atunci de ce mai vorbesti cu altcineva? Daca ma iubesti, de ce nu vrei sa fim amandoi.
El:pentru ca nu mai tin la tine chiar asa mult. Ti-ai batut joc de mine.
Eu:nu, tu ti-ai batut joc de mine...
El:Esti proasta...
Eutonguerea vorbesti urat cu mine...
El: eu am femei cand vreau, am telefonul plin, dar la niciuna nu tin ca la tine.
Eu :nu inteleg, de ce mai vorbesti acum cu mine?
El:Ti-am zis ca esti proasta.
Eu: nu ma mai respecti deloc.nu e bine.
El:hai sa mergem sa facem dragoste. mi-e dor sa facem asta. Ceva ma leaga de tine...
E o discutie intre mine si prietenul meu.Era in stare de ebrietate si ne certasem.Va rog sa-mi ziceti ce parere aveti despre asta. Ce rezulta din discutia asta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Sper ca nu ai mers sa faci dragoste cu un asemenea om! Cum crezi ca te iubeste la cum iti vorbeste, cum se poarta, mai si bea, umbla cu altele si in plus ai si alte probleme cu el pe care le-ai expus in trecut in intrebarile tale, uita-l.nu-i mai accepta invitatiile, evita orice legat de el.depaseste momentul, nu vezi ca e numai chin? poate iti place tie asa, si vrei sa traiesti asa o viata, toti ti-am zis ca nu e de tine si sa-l uiti sar tu te incapatanezi sa te "agati" la infinit de el! Daca asta alegi macar nu te mai plange! Bafta!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughinglaughing M-a facut sa rad serios, parca tu pentru el esti o sluga lasa-l naibii impace.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"El:tu vrei si munca si bani, nu se poate..." - Acolo-i toată treaba.
Ţie nu-ţi convine când pleacă să facă bani dar îţi convine când îţi cumpără chestii şi plăteşte el consumaţia în oraş. Banii nu vin din cer, asta să ştii.
După discursul lui, sigur i-ai greşit-o urât tare de ţi le-a trântit aşa şi bine ţi-a făcut.
Părerea mea sinceră: Ţine la tine dar tu nu-l meriţi.
Hai salut.

| RXN a răspuns:

Omul cand bea vorbeste multe tampenii, dar lucrul asta nu e o explicatie la modul in care vorbea cu tine. Te injoseste, te jigneste in ultimul hal, iar daca te-ar iubi precum sustine, nu ar bea ca sa te faca sa simti ca ultimul om.La cum ti-a vorbit, nu stiu cat timp va mai dura pana te trezesti si lovita.In plus, treaba asta cu bautura nu e prea buna, daca o sa bea ori de cate ori va certati, in loc sa discute rational, o sa se ajunga rau, cu violenta fizica si verbala si nu cred ca are rost sa-ti pierzi tineretea cu un om ca el.Risti mult, mai ales daca e consumator inrait de alcool, si tare ma tem ca-ti va parea rau.Canteste la rece tot, nu numai discutia asta. Tu stii ce sa faci.
Ai grija de tine.>:d

| Razvan a răspuns:

De ce stai cu un om care bea? Care te agreseaza moral? Cat timp crezi ca va dura pana va ridica mana la tine? E doar o chestiune de timp si atat.Pleaca cat inca mai poti iesi din jocul asta nesifonata

| Elena1234456 a răspuns:

Pai nu cred ca merita prea mult baiatu.Pari sa suporti prea multe, nu crezi?

| AnonimA a răspuns:

Buna happypai nu inteleg ai facut si tu ceva de ti-a zis asa ceva adica ai plecat si nu stiu ce nu va stiu eu povestea voastra dar trebuie sa aiba motive serioasehappysi orkm eu m-as bucura pentru ca din cate am citit te mai iubeste:*

| Alecsaandrra a răspuns:

Tine la tine happy
Poate i.ai gresit cu ceva si incearca sa te uite dar nu poate. pentru ca tu esti aia care ia sucit mintile :*
Eu zic sa vorbesti cu el si sa clarificati lucrurile.
Bafta!

| Ana a răspuns:

Cum poti sa stai cu un asa baiat, nu merita

| pisoias a răspuns:

Nu intleg de ce mai stai cu unul ca el? E plina lumeaa de baieti(barbati). Cred ca e evident de ce sta cu tine(pentru sex). Daca tii cat de cat la tine lasa-l.Bautura e un viciu de care se scapa cu greu.

| Ady00pk a răspuns:

Stii ce vroia el cu adevarat sa zica nu?
"Tu tarfo eu nu mai tin la tine si te pot injura cand am eu chef dar mai am nevoie de sex de la tine cand ma plictisesc sau cand mie pofta"
Cam asta erau cuvintele luistraight face

| alexandrucr a răspuns:

Rezulta ca esti proasta

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Sincer...chiar atat de mult te dezconsideri in cat stai cu un asemenea om? happy

| insanelove a răspuns:

Incearca sa ii faci jocul incearca sa intorci roata sa vada si el cum te simti am trecut si eu prin asta daca nu ii dai satisfacere te paraseste dar se intoarce daca nu lasa ca esti tanara :p