| dariusbatos a întrebat:

Ce părere aveți de fetele care au o relatie cu un băiat doar ca pansament? Fetelor voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

E o decizie proasta care se va intoarce impotriva acelei persoane.Iar decat sa iti bati joc de alt om, mai bine single pana iti dai seama ce doresti de la viata si pana devii ok din nou, tu cu tine, dupa despartire.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Jos pălăria: inseamnă că pot!

| mastadont a răspuns:

Mi se par niște persoane fără caracter care își bat joc de cineva care probabil are sentimente pentru ele mințind și amăgind doar pentru a pansa o rană infectată de mult. Dar, oricât de gros ar fi pansamentul, puroiul tot va ieși la suprafață cândva.