| AloneInTheDarkness a întrebat:

Ce sanse are un baiat timid.rusinos si cu capul pe umeri dar care nu arata prea bine sa fie iubit sincer de o fata in ziua de azi? Ce parere aveti voi fetelor de asemenea baieti, a-ti vrea sa aveti o relatie cu un asemenea baiat?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

"Ce sanse are un baiat timid.rusinos si cu capul pe umeri " - Sansele si le face singur. Nu i le fac cineva.

"ar care nu arata prea bine " - Eh. exagerezi happy e doar in capul tau, ok?!

"sa fie iubit sincer de o fata in ziua de azi?" - Poate nu azi, dar se poate si de maine. happy

"Ce parere aveti voi fetelor de asemenea baieti" - si ce ar trebui sa zica fetele?! o sa zica si ele parerea lor.
Gen " e ok, mrge, mai sunt si dastaia?! etc etc etc" In concluzie nu mai trebuie parerea lor ci trebuie sa treci tu la treaba happy

"a-ti vrea sa aveti o relatie cu un asemenea baiat?" - Dece nu ar vrea! daca se simt bine cu tine, nu conteaza restul.

Ok prietene, hai sa te lamuresc.
Nu iti plange de mila pentru cum esti ci pune-te pe a fi altul. Nu te poti face frumos peste noapte. Bogat probabil nu vei devenii in viitorul apropiat asa ca ce poti sa faci acum este sa iti schimbi personalitatea.

Cu cat te dezvolti mai mult cu atat vei scapa de gandirea asta. Gandirea asta care o ai in prezent te saboteaza. Te tine pe loc cand ai putea cunoaste fete dragute.

Esti lipsit de incredere in tine, nu iti cunosti valoarea. Asa ca nu o sa fie prea multe fte de ar vrea o relatie cu tine. Vor stabilitatea si siguranta si tu nu oferi asta inca.

Daca stai cu ideea ca nu esti bun, asta or sa vada si altii, daca devi stabil si cu incredere in tine, asta vor vedea si altii.

Trage tu concluzile

O sa mai discutam noi, bafta!

9 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da bineinteles ca da, ai incredere in tine. asta schimba mult la om.Modul in care gandeste.

| marie08 a răspuns:

Sa zic undeva intr-un procent de 60% depinde si de fetehappy exista si fete care sunt interesate de baieti ca tine. De obicei cand vor relatii stabile si sincere, pentru ca mai toti baietii sunt nesimtiti si mincinosi. Am zis mai toti pentru ca sunt si baietii sinceri ca tine si in primul rand asta conteaza pentru fete. Si stiu ca esti mai mult ingrijorat pentru aspect. Daca esti curat si ingrijit nu cred ca e o problema. Cred ca as avea o relatie in viitor pentru ca acum am prieten.happy

| Linilerei a răspuns:

Um depinde. Nu toate fetele își caută băieți super frumoși sau cu bani. Problema e că unele fete care sunt independente sau au un caracter mai diferit și sunt văzute gen "merele din vârful pomului" ele tind să caute tipi interesanți, cu hobbiuri și care te atrag mai mult datorită caracterului. Totuși sunt mai mulți pești în apă decât crezi. Poate că nu ai căutat cum trebuie. Oh well, da, aș avea o relație cu un asemenea băiat, dar nu e vorba de fizic aici ci de caracter. În general pun un preț foarte mare pe cum gândește.

| Vali96 a răspuns:

Duda strange bani de o papusa gonflabila calumea si ia-o de nevasta. Frate ce de bani dai pe pi2da in ziua de azi.

| BobbyTheOne a răspuns:

Esti frustrat ma.nu esti aiurea, e doar in mintea ta. fetele au un al 6 lea simt si te miros cand esti fraier.scuze, nu am zis asta sa te insultwinking lucrurile sunt simple. fetelor nu le plac banalitatile, pentru ca fiecare dintre ele se crede speciala, si bineinteles cauta ceva specialwinking nu e vorba de bani, de ``smecherie`` si alte filmewinking totul tine de atitudinewinking si bineinteles, nu poti sa plimbi un model cu dacia laughing alege si tu o clasa de mijloc si pleaca de la eawinking una mai urata, una mai grasuta, nu stiu... orice sa te atraga ceva la ea happy si incet incet, o sa ti creezi o personalitate, lasi urata, treci la alta un pic mai frumoasa, si tot asa pana iti iei x5 si ...depinde unde vrei sa ajungi.eu cel putin ``poate o fwoot p inna, nu ca mi place`n mod special da cre` k ajunge`n china`` :rolling on the floor)

| DeeaDelirata a răspuns:

Sunt multe fete "in ziua de azi" carora le plac asemenea baieti, dar eu sunt una careia ii place un baiat cu privirea perversa cu ochii aia intredeschisi care zambeste asa...cu personalitate,dar de fapt un nesimtit big grinSunt multe fete carora le plac baietii care le fac rau, adica le bat sau le tin din scurt, sti la ce ma refer.Sunt fete carora le place sa se simta josnice, umilite sa fie la "curu lui" big grin Dar sunt si dinalea cum zici tu care isi cauta un baiat serios. Poate nu le intere nici cum arata atata timp cat e serios big grinMie-mi plac baietii cu simtul umorului, ceva mai mult.Sa-si bata joc de fiece si sa rada de accentul ala de claxon al fetelor sa faca glume care deranjeaza uneori, sa rada nu stiu de fapt sa explic rasul ala al baietilor nesimtiti, cu chicoteli dinalea thinking Care dau o palma la cur (scuze expresia) si sa vrea des ceva de la tinewinkingMie genul asta imi place.Cred ca sunt fata "din ziua de azi" sau zi cum vrei,dar e bine, decat sa fie romantic din ala si sa vorbiti la telefon numai: oh, iubi te iubesc! - si eu mai mult rolling eyes In rest nimic.Ma rog nu stiu daca am raspuns ce te asteptai thinking big grinDar macar am zis cum imi place mie sa fie un baiat big grin

| Dominicc a răspuns (pentru DeeaDelirata):

"El : Iubita te iubesc
ea : eu te iubesc mai mult!
El : ba nu, eu mai mult!
ea: eu te iubesc de ma c*c pe mine
El : ba nuuu, eu m-am c*ac*t deja!

laughing

Revenim.

Nu mai am ce adauga laughing Considera ca te-am palmuit subtil la fund laughing

| BobbyTheOne a răspuns (pentru DeeaDelirata):

Frumos.me likey delirata mica laughing)