| nudrogo a întrebat:

Ce parere aveti de fetishul pentru picioare? Eu unul simt ca o iau razna cand vad niste picioare frumoase, ador sa ling talpile si degetele. Este chiar asa ciudat?

8 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

De ce ai nevoie de o parere legata de ceva ce te atrage? Cat timp nu faci rau nimanui prin satisfacerea fetish-urilor tale, nu vad de ce trebuie sa ti-l valideze cineva. Cine poate sa spuna ce e ciudat? Dex-ul soune ca "ciudat" inseamna ceva "Care iese din comun, care șochează (prin aspect, manifestări, evoluție etc.". Ce inseamna "comun", ce procent de oameni trebuie sa aiba fetish-ul asta ca sa fie considerat comun si de ce ar trebui sa fie comun ca sa fie ok?
Iti spun ca e un fetish destul de comun. Bucura-te de el cand ai ocazia and that's that!

| Violleta2022 a răspuns:

Scarbos si dezgustator.

| nudrogo explică (pentru Violleta2022):

De ce ti se pare asa dezgustator?

| Violleta2022 a răspuns (pentru nudrogo):

Fiindca o femeie asteapta mangieri si tandrete de la un barbat, pupat pe gura, vorbe frumoase soptite la ureche, atins intim pe corp... nu lins de picioare.
Linsul picioarelor, cred ca este cel mai dezgustator si respingator act la care nu as participa niciodata.

| dullcat a răspuns:

Ciudat e cand dai peste cineva care nu iti impartaseste fanteziile. Daca mai e si cineva cu igiena precara, e clar...

| Mda01 a răspuns:

Pai fiecare avem preferinte diferite deci sunt de parere ca nu e ciudat, daca tie iti place: go for it.sunt multe persoane care se pot gandii la chestii mult mai dezgustătoare ca asta

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te tratezi la psihiatrie! multumesc anticipat

| luxlux2488 a răspuns:

Nu e nimic ciudat, daca iti place care e problema.