| alles1999 a întrebat:

Hey... Ii ciudat sa vezi un baiat epilat pe picioare...voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De cand e lumea barbatii au fost parosi si femeile trebuie sa se epileze. Cand schimbi rolurile este ciudat.

| AFR81 a răspuns:

Depinde de fiecare, de conceptia fiecaruia. Pentru unii poate parea ciudat, pentru unii nu. Personal, ca baiat, nu m-as epila niciodata pe picioare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e ciudat

| 03Didy03C a răspuns:

Da, frate, pare, scuze de expresie, bulangiu laughing rolling on the floor Dar daca are foarte mult par mai mere luat laughing

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Sincer mie mi se pare ciudat, dar nu zice nimeni ca e ridicol, adica daca tie iti place poti sa faci ce vrei. pana la urma numai o viata ai... funda?

| Raluca15Elena15 a răspuns:

Da. Sorry...

| clickerul a răspuns:

Da.

| Paulaivdfuobstj a răspuns:

Nu e ciudat, decat un paros care arata de parca picioarele i-ar fi acoperite cu miriapozi, de te sperii (am vazut la prof. de sport), mai bine epilat.