| ixionJR a întrebat:

Ce parere aveti de poezia urmatoare, dar va rog exprimativa serios, adica nu la misto, spuneti ce nu va place respectiv daca va place, si dati si o nota :

Este liniste,
Ora este doua fara doua batai de inima
Ma gandesc cu fiecare stea la tine
As vrea sa te ating.
Dar teiul de langa tine are crengile scurte
As vrea sa iti soptesc
Dar vantul nu bate inspre tine
As vrea sa te cuprind
Dar norii cu ploaie sunt dusi departe
As vrea sa iti spun cat tin la tine
Dar pasarile dorm …
As vrea sa-ti ofer un buchet de flori
Dar cerul e senin iar luna a ofilit
Te-as desena pe nisip,
Dar nu vad nici un stol de pasari cu ajutorul caruia sa te conturez
Ti-as oferii ceea ce am cel de pret in viata mea
Dar déjà iti apartii….
Ps : Vreau sa vad si alte pareri si sa-mi dau seama daca chiar merita sa am un hobby ca acesta... Multumesc anticipat! (bineinteles funda!)

Răspuns Câştigător
| bibbssss a răspuns:

Chiar imi place foarte mult! eu sincer cred ca ai talent! si eu scriu poezii! daca vrei sa mai impartim pareri despre poezii iti las aid-ul meu:me_axxa_mariciuy! ma gasesti de la ora 18:00 de luni pana vineri daca ai ideei, sugestii pe care vrei sa le imparti! mult succes! sper sa devii o mare si recunoscuta poeta!

5 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Poezia RUPE! foarte frumoasa.ti-as da chiar si un 10 * mai ale daca vei mai lucra pe aceste teme happy AI putea sa te ocupi cu asta, sa fie hobby`ul tau.Si inca ceva, cind mai scrii o poezie de asta de dragoste poti sa mi`o trimiti si mie pe privat?! happywinking te roog.imi place mult sa le citesc din nou si din nou happy

| Adw a răspuns:

Daca pui ceva rime o sa fie superwinking

| danyk7 a răspuns:

Poezia e supe...dar ai putea adauga niste rime

| cat_1451 a răspuns:

Bvbv.poezia imi place. dsigur pe parcurs mai lucrezi la ia...in general ti-as da un 9