| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul anal?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O tampenie, prin metoda anala se scot fecalele, nu se introduce madularul

| darrio2007 a răspuns:

Mamicuța ta stie ce intrebi tu pe aici?

| mihai69 a răspuns:

E doar pentru cunoscători, și mai ales numai de comun acord.

| Marius22222222222 a răspuns:

Oricum multi sunt f... i in c. r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare face ce vrea in pat. Atata timp cat e protejat!

| Paul754880338 a răspuns:

Prefer oralul

| Paul754880338 a răspuns:

As prefera oralul dar daca ea vrea...

| Dana1999 a răspuns:

E mizerabil.

| xilef123 a răspuns:

Ce conteaza ce zice lumea?
incearca si vei vedea singura cum sta treaba

| LG280 a răspuns:

Este periculos! Fisuri anale, sangerări, infectii! Anusul nu e proiectat pentru așa ceva, peretele lui fiind de o celulă in comparatie cu vaginul care are straturi multipe și un reglaj igienic eficient! Anusul trebuie să tină materiile fecale pană ajungi la toaletă și nu să intre o "banană" in el. Cei/cele care fac așa ceva vor ajunge să facă pe ei, pentru că anusul e slăbit și au nevoie de operatie de refacere a lui! In plus, sunt la un pas de cele mai groaznice boli venerice! Eu iti zic să nu incerci! Din cate am citit e și dureros și nici nu aduce o doză de plăcere in plus! Dacă partenerul tău insistă, dă-i papucii! In filmele porno, totul pare natural, dar nu se arată și ce se intampla in culise, inainte și după potop, ce solutii dăunătoare se folosesc pentru a putea penetra anusul un penis erect și a se freca acolo, unde lubrifiere naturală nu prea există! Iar fără prezervativ este garantat hepatită cel putin! Cum să fie normal și sănătos ca să sugi un penis imediat ce a ieșit din anusul tău?!

| Alexyne a răspuns:

Il urasc e forte dureros.

| CiprianBombardierul69 a răspuns:

O parere foarte sumbra

| georgeASAP a răspuns:

Daca ea vrea senzatii tari si orbire completa a ochiului maro sa nu se opreasca nici dupa prolapse

| BogdanNebunu a răspuns:

Imi place cum imi place si cafeaua. fara lapte si complet maro