| fredon a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre sexul anal? il practicati?

6 răspunsuri:
| Anny1 a răspuns:

Mi se pare ceva scarbos.straight face si mai ales ca se pot produce diferite rupturi de muschi sau eu stiu ce. e absolut oribil si dureros.nu a-si face asta pentru nimic in lume sincera sa fiu dar acum problema fiecaruia nu>?

| Snufkin a răspuns:

1) scarbos! 2) dureros... ce aceea nici nu imi doresc sa il incerc!

| nBlade a răspuns:

Pentru fete la inceput e dureros. Trebuie ca anusul sa fie lubrifiat foarte bine. Si ca igiena trebuie sa faci spalaturi cu un irigator. Altfel e scarbos...

| papusikk a răspuns:

Eu fac sex anal foarte rar pentru ca prietenul meu doreste acest lucru insa mie nu imi place mise pare cel mai najpa lucru...si imi pare rau ca am facut de la bun inceput...

| fredon explică (pentru papusikk):

In aceeasi situatie si eu.nu inteleg ce le place atat de mult

| Claudi4udi a răspuns:

Doare, si e neigienic.depinde de igiena ta daca vrei sa faci sau nu.Eu una am cea mai oribila parere despre sexul anal.happy bafta in luarea deciziei.P.S. doare foarte tare.