| Andreiu68 a întrebat:

Ce parere aveti de un baiat( eu adica) care are 17 ani jumatate,si nu a avut in viata lui o iubita,nu a tinut o fata de mana,nu s-a sarutat niciodata, dar a intretinut relatii sexuale?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faptul ca la 17 ani nu a avut nici o iubita nu e deloc anormal, e inca foarte tanar, timp e destul. Faptul ca a avut relatii sexuale fara iubire este foarte trist, arata ca nu va fi niciodata un barbat adevarat, doar un pampalau demn de mila. Un barbat adevarat isi controleaza hormonii si se culca numai cu femei pe care le iubeste. Restul sunt fraieri care primesc mila fiindca nu sunt capabili de mai mult. E trist ca la doar 17 ani si-a stabilit o pozitie atat de umilitoare si nu a incercat macar sa devina un barbata devarat, multumindu-se cu calea simpla, in care stai ingenuncheat si te uiti cu jind la cei care pot sta demni, in picioare. E trist si imi e tare mila de el, bietul baiat.

| Iridescent a răspuns (pentru Brigaela):

O dar vai! Ce vad eu aici! Si cate femei poti iubi? Nu mai starpi divinitatea cuvantului,, Iubire''. Arunci niste fraze pline de non sens. Judecand dupa ce spui tu cu,, iubirea'' un barbat trebuie sa faca sex cu o femeie toata viata, maxim doua.Suntem liberi sa alegem, fiecare cu placerile lui, nu putem judeca pe nimeni. Tu nu esti model pentru ca nu toti gandim ca tine, suntem diferiti, accepta asta si nu te mai pune pe tine drept modelul dupa care se compara orice.

| Brigaela a răspuns (pentru Iridescent):

A intrebat care este parerea noastra, deci i-am spus parerea mea. Cred ca nu ai citit cu atentie intrebarea.
Si da, cred ca un barbat sau o femeie adevarata nu au mai mult de 1-3 parteneri sexual in toata viata

| Andromeda2213 a răspuns (pentru Brigaela):

Adevarata cica laughing. Faptul ca unei persoane ii place sexul cu mai multe persoane il face mai neadevarat? Desigur, pentru ca asa crezi tu. Si pentru alt cineva care face sex cu o persoana toata viata e ceva de neconceput si posibil plictisitor.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiat istet constient de faptul ca la varsta lui cel mai important este sexul si distractia

| Emilian65 a răspuns:

Cu cine ai avut relatii sexuale daca nu ai avut nici o prietena? Ai fost cumva la vreun bordel? Sau ai fost pe centura unde gasesti amatoare de sex pe bani?

| sofisis a răspuns:

A fost la curve sa inteleg?
O sa dezvolte probabil o mare teama de intimitate si de angajamente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a facut toate astea cu un barbat, din moment ce si-a pierdut virginitatea fara sa atinga o femeie, si e homalau. Tu adica.

Nu era o ghicitoare?