| Twix4Ever a întrebat:

Ce parere aveti despre ACTA? De ce?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Șeerbi a răspuns:

Pai e ceva teribil din Iunie 2012 internetul nu va mai fii ce stiam cu totii... Romania si alte 30 de state au semnat aceasta porcarie, nu trebuiau sa ascunda asta de oameni, tot ce vor ei sunt mai multi bani in buzanar,toti oamenii au dreptul la pareri, opinii si alegeri, este ceva ce mai mult ca sigur se va aproba deci. fiti cu ochii in partu oameni buni nu stiti cum va prind astia ca ascultati muzica si va da amenzi!, uita-te la videoul acesta si convinge-te!
http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s02-ep-special-acta/

| ThinkAgain a răspuns:

ACTA:
A=acest
C=cac**t
T=trebuie
A=anulat
!

| skzstyle a răspuns:

Ar trebui desfintat sa nu se semneze acest tratat infect, de ce? Findca are legi mult prea strice care se indreapta spre comunism

| CautNume a răspuns:

O tampenie pur si simplu

| MissEmma a răspuns:

Nu am o parere buna. Inteleg partea sa nu mai iau muzica, filme sau programe pentru ca nu le platesc si niste oameni au muncit sa le faca dar nu imi comvine partea in care sa se uite la mine in calculator si sa vada ce tot ce fac eu pe calcualtor

| andreismeck72005 a răspuns:

Este cea mai mare PROSTIE pentru ca inchide cele mai utilizate retele de socializare.In concluzie cel care a inventat asa ceva merita sa fie decapitat!