| 123495 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care fac sex anal pe bani?
Ei sunt exact cum sunt femeile care se prostituează?
Mă bate un gând să mă duc în Germania să mă angajez la bordel.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. că nu i-a ajutat capul să facă altceva ca să poată trăi.
2. da.
3. succes! Dar crezi că ăia primesc pe oricine? În plus, ești sigur că reziști la orice, în cazul că vor dori să lucrezi la ei?

| Necunoscut112 a răspuns:

Da, tot prostituţie se numeşte. Pe mine personal nu mă deranjează existenţa prostituţiei, atât timp cât implică consimţământul persoanei care o practică.

| DrGoogle a răspuns:

Succes!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Ca le plac hotdogii.

| Mada606 a răspuns:

Prostituția și mai ales practicată dincolo, nu este cum îți imaginezi tu, probabil că te gândești doar la faptul că vei câștiga sume mari de bani și rapid iar tu vei primi plăcere în asta va consta munca, dar analizează puțin mai bine totul căci meseria asta are o mulțime de riscuri și necesită poate prea multe sacrificii personale, nu crezi?

| 123495 explică (pentru Mada606):

Dar cum de declari ceea ce ai scris atât de ferm...O spui cumva din proprie experiență?

| Mada606 a răspuns (pentru 123495):

Nu, dar am studiat asta din pură curiozitate, sunt jurnale și mărturi lăsate de persoane care au trecut prin asta plus reportaje, mă gândesc la faptul că îți trebuie un psihic tare, eu mă las afectată de fiecare eșec pe care îl am în pripriile relații și nu pot face nimic fără să pun suflet, de aici a venit curiozitatea mea de a afla cum rezistă acele persoane, nu se ceartă cu conștiința? și așa mai departe, tu...nu-ți pui astfel de întrebări?