| oanaOanaoanaOana a întrebat:

Ce părere aveti despre băieții care iubesc o anumita fata, dar mai îmbrățișează si alte fete? Si cand spun ca o iubeste ma refer la faptul că tine la ea si are grijă de ea si o protejează..stiti voi.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai aia nu-i iubire, ci copilarii, joaca, adolescenta happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Imbratisarea e un lucru prietenesc, dar sa nu se intreaca cu gluma adica sa le mai si pipaie pe langa imbratisare ca asta nu e chiar bine.

| FosforPetrut a răspuns:

Pai poti sa iubesti o fata si sa te imbratisezi cu altele, imbratisarea e un lucru prietenesc, mai ales daca nu esti impreuna cu pers pe care o iubesti, esti liber. Dar tot pe ea o voi iubi cel mai mult indiferent de cate persoane imbratisezi, desi e adevarat ca dupa un timp "iti trece"