| anixxzyc a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care ii spun unei fete ca o iubeste doar ca sa se culce cu ea si apoi sa se laude la prietenii lui?

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Gunoaie umane, zdrențe infecte

| Marius22222222222 a răspuns:

Una aiurea. Tu?

| DonEduardo a răspuns:

Una extrem de proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul e ca daca se culca cu ea numai el se simte bine, ea deloc, doar ii pune la dispozitie vaginul ei. Doar baiatul castiga, da!

| AndreeaWTS a răspuns:

Văd că toți aveți părere proastă. Și e corect.
Dar de fata aia care "pune botul" la rahaturi de-astea?
Aveți o părere bună?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Da,fata nu are nici o vină. Băiatul o "testează" iar când dă de o fată credulă sau care își vinde trupul el profită. Cine îl obligă pe el să se bage în seamă cu ea dacă nu e pe gustul lui? Se bagă însă în seamă doar pentru a avea parte de sex.Nu este de vină fata că nu se respectă și se comportă ca un "gunoi". Vina o poartă băiatul fiindcă lui îi place și alege "gunoiul".Un bărbat adevărat nu va fi atras de "gunoi" ci de o "comoară".

| RainbowD a răspuns:

Proasta? Nu stiu, nu pot gasi cuvantul necesar. O relatie nu se bazeaza doar pe sex, parerea mea (a unui baiat). O fata, merita mult mai mult, atentie, dragoste, o vorba buna cand nu e in apele ei, etc. Nu inteleg de ce unii considerea fetele "obiecte" cu care sa isi satisfaca nevoile. E trist...din pacate lumea e intoarsa cu susul in jos

| andreea2346 a răspuns:

Parere foarte proasta.

| Maria28082019 a răspuns:

Accel băiat nu poate fi numit băiat când ii spune unei fete ca o iubește doar ca sa ajungă cu ia în pat. În primul rând el trebuie sa se gândească ca dacă cineva iar face așa surorii lui nu cred ca sar șiți bine dar mă rog așa sunt bombardieri ăștia din ziua de astăzi le spun fetelor ca le iubește doar ca sa ajungă în pat cu ele ca altfel știu și ei ca nu poate.