| cutache a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care urmaresc filme porno, citesc reviste porno?

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

@ tynna

Preoteasa ajungi. Cei mai multi barbati isi clatesc ochii din cand in cand si cu scene fierbinti.

E perfect normal. Mai "speciali" mi s-ar parea barbatii care se uita pe Fashion TV, au cont pe www.femeia.ro sau abonament la Elle sau Tabu.

31 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Au multa imaginatie in pat si potential de amanti formidabili. Daca in relatie isi respecta partenera si ea are o minte deschisa, atunci relatia va fi exploziva

| Flav a răspuns:

Te pomenesti ca femeile se uita numai la documentare si telenovele.
Na ca eu ma uit la desene animate. Ultimul animat a fost Alba ca Zapada si cei 7 pitici porno.

| Flav a răspuns:

@mihaa, de moment ce de la Flav ai ajuns la Flay ( si ''y''-ul e cam departe de ''v'' pe tastatura), imi dau seama ce influenta au filmele porno asupra ta rolling on the floor

| psiholoaga a răspuns:

Pentru ca unele sunt excitante, inovative si iti dau idei. Desigur... asa am auzit... Eu... nu as putea sa spun daca e asa sau nuwhistling
Am o parere buna. Daca substituie mereu sexul real cu masturbarea la un film porno, mi-as pune intrebari; insa daca e pe post de stimulent, provider de idei etc., ma poate invita si pe minewinking.

| daii a răspuns:

Inseamna ca duc lipsa.Se excita ca prostalaii la niste imagini sau la tvlaughing. Cum pot unii sa fie asa.vaii.oh go on.

by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Ca sunt barbati laughing

| emi a răspuns:

Ei...pai acum vreo cateva zile am vazut istorialul de pe portatil erau o gramada de pagini porno...desigur era prietenul meu...La inceput mi-a picat prost...chiar m-am suparat, insa nu i-am spus nimic, asa ca din curiozitate am intrat pe una dintre pagini sa vad bine la ce se uita el...si am descoperit ca nu-mi displacea nici mie sa privesc secventele, la fel mi-am dat seama ca treaba asta nu are nici o legatura cu mine sau relatiile mele cu el intime, eventual sa le inbunatateascahappyCe sa cred? Nimic rau si nimic bun...adica cred ca daca nu intreci masura, si nu esti obsesionat sa privesti porno toata ziua nu se intampla nimic, de fapt raman mirata de faptul ca pe mine personal, nu ma deranjeaza ca si prietenul meu sa priveasca cate ceva in intimitatea lui...

| mihaa a răspuns:

Nu vad care e problema? daca se uita la filme porno? am si eu asa cumnate si hehhh nu-i lasa se uita la asa ceva ca dehh se urca pe elerolling on the floor, si eu ma uit ca sotu la asa ceva, e drept unele sunt placute, altele gretoase dar sunt ok mai invatam si noi ceva nou, mai te stimuleaza, personal nu am nimic ca barbatii care se uita la asa ceva ca vorba aia ca privitul ramine, nu se urca pe elerolling on the floor

| mihaa a răspuns:

Da Flay am si eu filmul porno cu alba ca zapada si cei 7 pitici, pornoo, e marfa filmul si imi plac filmele porno romanesti, in special cum vorbesc ei intre eiwinking

| remus a răspuns:

O parere buna, cine dintre noi caruia ii curge sange prin vene, nu are fantezii s-au nu cauta un stimulent fie chiar film porno la o masturbare, sa nu-mi spuneti masturbarea pentru voi este tabu, este echvalent cu vorba tovarasului iliescu; Sarac si cinstit!

| asya a răspuns:

Ca fac parte din categoria,, barbati normali"!

| Mihaic93 a răspuns:

Se mai informeaza si ei.

| cris82ro a răspuns:

@tyna laughing esti varzalaughing vorba lu HepHap o sa ajungi preoteasalaughing ce e rau frate in a te uita la filme porno. mai vezi si tu una alta. mai inveti ceva. ce dracu stam in pozitia clasica si dam din cur:" E aiurea. asa mai vezi ceva nou. faci si tu totul mai interactiv! Parerea mea!

Răspuns utilizator avertizat
| costyn162 a răspuns:

In primul rand cred ca exista mai multe femei care se uita la filme porno decat barbati.deci intrebarea ar trebui sa sune:"Ce parere aveti de PERSOANELE care urmaresc filme porno?"iar raspunsul meu ar fi...sunt persoane nesatisfacute sexual...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Sunt singura lor scapare din viata lor lipsita de iubire... uneori inlocuiesc asa ceva. Cand e in exces, e o dovada ca nu se pot integra in societate si uita de relatiile sociale reale, pierzandu-si timpul in fata unui ecran excitandu-se.

| Denisse_8813 a răspuns:

Draga Nicoleta, NU trebuie sa te simti jenata si mai ales exclusa din viata lui sexula, si nu trebuie sa il duci la alte femei ca sa rezolvi problema! are dreptate, majoritatea barbatilor o fac si nu o fac ca nu se simt satisfacuti sau atrasi de partenerele lor ci pentru ca doresc experienta ca atunci cand ei sunt personajele sa stie exact ce se intampla, cum trebuie sa procedeze, cu alte cuvinte vor siguranta, vor ca totul sa fie perfect. A fost testat stiintific ca majoritatea barbatilor prefera sa faca dragoste cu lumina aprinsa pe cand femeile prefera intunericul pentru ca da senzatia de intimitate.Barbatii vor sa vada ce se intampla, sa iti vada expresia fetei, unduirile corpului, sa stie clar daca ceea ce fac este bine, asa si cu filmele porno. Ei in viata lor intima au nevoie de certitudinea ca sunt BUNI si prin comparatie cu ce vede acolo isi da seama unde trebuie sa"retuseze"! Tu spui ca trebuie sa avansati impreuna insa...orgoliul barbatesc nu poate include faptul ca nu stie tot ca sa te poata invata el pe tine. in plus, daca sustii ca esti lipsita de inhibitii, de ce nu incerci intr-o seara in loc sa il lasi pe el in cealalta camera in fata calculatorului sa ramai cu el, sa incecati sa vizualizati impreuna un astfel de filmulet(unul care bineinteles sa nu te indispuna pe tine sau sa iti provoace scarba, sunt destule cat de cat si educative, erotice nu porno) si apoi sa puneti impreuna in practica inspirati de personajele din film(bineinteles ca nu trebuie sa fie exact ca acolo). te-ai gandit vreodata ca asa poti afla fanteziile lui?
pupici cu speranta ca ti-am putut fi de ajutor, macar un pic...

| fabogov a răspuns:

Daca ar exista o parere, ti-as spune-o.
Barbatii, TOTI, urmaresc filme porno, cat despre reviste...mai putin datorita intenetului. Si fetele/femeile fac asta desi nu toate...pentru ca sunt pudice.
Nu din asta iti faci o parere despre un barbat, pentru ca toti fac asta, este un lucru NORMAL si indicat uneori. Cei care nu fac acest lucru ar parea putin suspiciosi. Oricum pana la 14-16 ani, cei care recunosc ca fac asta...sunt considerati obsedati sexual, lucru GRESIT.
Succes.

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Sa fim seriosi, toata lumea se mai uita din cand in cand. Ce tot ne ascundem dupa degete?laughingE ceva normal sa te uiti mai ales daca te uiti cu iubita/ulsmug. Nu prea des totusilaughing

| chillbab3 a răspuns:

Pai uni dintre ei se uita sa se informeze dar uni dintre ei am impresia ca fac exces de asa cevalaughing Obsedati Fucking clowns:d

| Alissa193 a răspuns:

Cred ca sunt cei care viseaza la fata perfecta si eventual la o "partida" tare.Personal nu as dori sa am de a face cu ei!

| goust22 a răspuns:

Nu cred ca m-ai citeste cineva acum reviste porno... da cel putin cred ca toti mai aruncam ochii la un fimulet sau cateva imagini... e ceva normal...suntem toti oameni...

| adrianhasde a răspuns:

Cred ca ar trebui sa le mai lase si sa experimenteze in viata reala. Poate vor sa vada noi pozitii sau sa mai invete cate ceva big grin

| onyka88 a răspuns:

Hmm.bravo lor...in primul rand stiu ce vor sunt mai experimentati, au mai multa incredere in ei...credeti ce femeile nu fac asta...la urma urmei toata lumea se uita odata la un film porno sau arunca un ochi pe o revista porno...numai ca...nu toata lumea recunoaste.kiss la voi

| b3bita a răspuns:

Este foarte ok. Adica si eu cateodata ma mai uit. ce? .doar suntem oameni tongue

| evilspoon a răspuns:

As zice, felicitari, ai un prieten normal.

| evilspoon a răspuns:

"tynna a răspuns:
Cred ca sunt cei care viseaza la fata perfecta si eventual la o "partida" tare.Personal nu as dori sa am de a face cu ei! " aahahahaha. atunci ar trebui sa iti schimbi inclinatiile sexuale, si sa numai vb cu tactu niciodata. laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai dar ce rusinos...blushing
Eu zic ca ar trebui sa nu se mai difuzeze la tv si sa interzica astia si revistele porno...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre cei care recunosc? Sau despre ceilalti?