| russiangirl_2817 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii englezi? Va plac sau nu?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Eu locuiesc in Londra de aproape 2 ani. Am multi prieteni, amici, si toti sunt foarte de treaba. Ei beau cam mult, nu se abtin, si nici nu sunt asa de seriosi, mai rar gasesti sa fie vreun barbat englez serios intr-o relatie. Pe ei ii intereseaza sexul cel mai mult, nu pun asa mult accent pe casatorie, pe o relatie serioasa, poate doar dupa ce au ajuns la varsta de 30 de ani, atunci incep sa se gandeasca si ei sa isi intemeieze o familie, etc.
Sunt oameni de treaba, profita de viata, dar ar trebui uneori sa aiba si niste limite. Sunt multi care se distrug, au vicii periculoase si nu stiu unde sa se opreasca.
Robert Pattinson, pai il admir pentru faptul ca nu ii pasa ce zice lumea de el, si continua sa fie el insusi, fara alte chestii, sa se strofoace cine stie ce, in ciuda faptului ca multi il critica, el este indiferent. Bravo lui!

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sunt oameni ca oricare altii! fiecare padure cu uscaturile ei! si buni si rai...la fel si noi...

| ungurubulan a răspuns:

Cred ca intrebarea asta trebuie pusa la "Timp Liber" sau tu nu ai auzit de Dragoste si Sex?

| bladesofxerxes a răspuns:

Eu stau printre englezi(desi nu sunt in anglia) si pot sa spun ca sunt de treaba dupa ce ii cunosti(si dupa ce bei cu ei.De fapt astia beau de sting). Cat despre englezoaice...nota 10 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac mult mai ales:Justin Bieber, Joe Jonas, Nick Jonas...