| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre englezi/englezoaice?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O natie de betivani!

| Drimmero a răspuns:

Arsenalul cand are meciuri de iti da senzatia ca sterge de podea cu oricine din campionat si cand are meciuri cand ia scoruri de la Crystal Palace... oi fi eu tunar dar lasa de dorit prostia lui W0nger,, sperante prea mari nu am nici anul asta, doar sa luam loc de podium si sa va luam macar 4 puncte din meciurile directe.

| T0T a răspuns:

Sunt diferiți.

| T0T a răspuns:

Eu cred că o să fie bine pentru voi dacă aveți toți jucătorii disponibili. Liverpool și Chelsea niște lenți laughing Voi mai aveți dinamismul ăla specific tunar.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Jucam in deplasare ambele meciuri, daca jucam acasa puteai spune ca-i puteam urca pe gard, dar avand in vedere ca avem un mic complex de ceva timp pe ambele stadioane, ma astept la orice, chiar si la infrangere.

| Clorox a răspuns:

Nu ar fi indicat sa-i bagi pe toti in aceeasi oala dar... Cine a zis ca romanii sunt cei mai frumosi a avut dreptate.

Răspuns utilizator avertizat
| DianaTweety a răspuns:

Dupa parerea mea sunt imprevizibili. Nu te prea poti baza pe ei. Zic ca vin si dupa te trezesti singur la petrecere laughing.