| fuuu a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexualitate? Pro sau contra?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Sunt 100% pro. Nu vad asta ca pe ceva gresit, ca pe un comportament deviant sau asa mai departe. Pur si simplu atractia se poate manifesta si pentru persoane de acelasi sex, nu cred ca este ceva anormal. Mi se pare atat de frustrant si trist ca majoritatea sunt atat de reticenti la aceasta idee si o resping de cum aud de ea. Este foarte enervant sa te lovesti de astfel de prejudecati. Dar probabil va trece mult, mult timp pana ca oamenii sa poate accepta mai usor lucrurile de acest gen, considerate inca subiecte tabu. Sau poate ca nu se va intampla niciodata...

14 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Face parte din decor si ei sunt oameni!

| MikyMi a răspuns:

Contra!

| AshuraElric a răspuns:

Pro sau contra,mai degraba indiferenta :-'' Indiferent de parere,cu siguranta nu va schimba nimic, asa ca cel mai bine isi vede fiecare de treaba lui...una peste alta, suntem un satat democratic.

| crisxd a răspuns:

La femei se mai accepta, dar la barbati NU.

| 211wasgnij a răspuns:

Ca bisexual(a) ai sanse duble sa cauti partenerul potrivit. Majoritatea vor fi impotriva lor dar libertatea sexuala a fiecaruia in parte ar trebui sa primeze si nu mintea ingusta si ochii bulbucati a unora de rit vechi.

| Blondda a răspuns:

Da, probabil arata ingrozitor cand vezi asta pe strada, dar e ok, daca e ceva ce nu poate fi controlat alea sunt sentimentele, nu se pot opune, e involuntar, dar totusi isi doresc asta din tot sufletul, eu sunt pro.

| Wehrmacht a răspuns:

Tu crezi ca un om este bisexual pentru ca asa vrea el sa fie? Numai o persoana care nu gandeste ar spune sau contra.Si daca Dumnezeu ne creeaza cu problemele astea, de ce mai scrie in biblie ca este interzis?

| nyko06 a răspuns:

Contra .

| AnoOnim23 a răspuns:

Indiferenta,fiecare este liber sa faca ceea ce vreahappy

| Sociopat a răspuns:

Contra pentru ca se dubleaza sansele sa fii inselat ceea ce nu-i binelaughing.

| Celalalt a răspuns:

2 fete in pat langa mine as fi de acord la baieti mi-se pare scarbos la fete nu tongue

| RedBoy a răspuns:

Nu arata bine cand vezi pe cineva de acelasi sex impreuna. La fete mai e ok. La barbati scarbos. Daca te iei dupa biblie nici una nu e buna

| MxdDeea a răspuns:

Pro