| Fallen_8946 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care se uita la yaoi anime sau filme yaoi? Va dezgusta astfel de lucruri? Spuneti-mi parerea voastra sincera ^-^ Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Ah pai nu mi se pare ceva iesit din comunthinking e normal

10 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Si ce sunt alea? nu am auzit niciodata

| AndaWest a răspuns:

Se saruta baieti cu baieti? sau cum e?

| KiryuZero a răspuns:

Sunt mai multe:haru wo daiteita,hey class president,okane ga nai, sex pistols, sensitive pornoghrap si altele

| taniusha562 a răspuns:

Ooo doamne, ce'i cu pornografia asta?! nu tii rusine sa privesti toate prostiile?

| YuukiNightmare a răspuns (pentru taniusha562):

Nu. thinking te bagi ca musca nu-știu-unde laughing a intrebat despre ce crezi nu să-i dai tu ei sfaturi. Știi cum se spune : Gusturile NU se discută.

| Fallen_8946 explică:

Nu e vorba ca urmaresc happy Nici macar nu sunt interesata, doar ca v-am cerut parerea, atat. Tnx.

| Fallen_8946 explică:

Sunt animeuri cu baieti care se saruta sau fac un pic mai mult in filme in afara de a se saruta ^_^

| Fallen_8946 explică:

Da, dar nu este pornografic, doar tipica poveste dintre 2 baieti indragostiti, cam asa si aici http://www.youtube.com/watch?v=PRy6NzmJJb8&feature=related,anime romantic :)

| Fallen_8946 explică:

Da,este normal ^-^

| aba112233 a răspuns:

Dupa parerea mea, cand vezi un cuplu, fie de baieti, fie de fete, fie de o fata si un baiat, e cel mai frumos lucru si cel mai romantic, iar eu de fiecare data cand vad un cuplu de baieti, eu spun 'awwwwwwww', chiar nu m-i se pare anormal, si respect curajul lor de a iesi impreuna, asta dovedeste ca pe langa obsedati si violatori si porci, si..., mdah, sunt si cei romantici si curajosi sa se expuna! E total normal!