| Puneo a întrebat:

Ce părere aveți despre chestiile de tipul "prietena/prietenul cu beneficii"?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca se termina cu bine

| RAY a răspuns:

Sunt pro poligamie, dar nu sa ai aventuri cu acelasi persoana, ca incepi sa o iubesti, ca vrei, ca nu vrei, inima nu tine socoteala de ceea ce vrei tu

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ți-am mai zis. Chestia asta ți se întâmplă numai ție.
Că ești prea iubăreț. laughing))

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Am o inima de aur si un suflet de ingeras, zbor printre norisori dupa virgine, eu ma cunosc cel mai bine, nu toti suntem la fel

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru oamenii care sunt extrem de zgarciti si egoisti, probabil ca-i o varianta buna.
Personal, nu am agreeat ideea si nici nu m-as gandii vreodata sa apelez la asa ceva.

| Freya1 a răspuns:

Cred că e mai bine decât să mergi la prostituate.
Nu văd nimic greşit în a avea o prietenie cu benefici pentru că mai sunt mulţi oameni ce nu au timp de o relaţie sau nu pot să îşi facă o relaţie dat totuşi au nevoie de sex sau câte un pic de afecţiune.Cât timp totul este de comun acord şi îşi doresc ambi acelaşi lucru e ok.

| SilentRain a răspuns:

O porcărie, tipca dobitocilor

| OldSoul a răspuns:

In filme, poate e ok.
In realitate, nu e asa de "cool" pe cat ai crede.

| Emma30555 a răspuns:

Ideea e sa nu va indragostiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok, daca le lasi fãrã chestia cu prietenie.
X-Y-Z pentru Beneficii e ok.

| ovidiu123432 a răspuns:

Sunt ok daca ma intrebi pe mine laughing)

| leiidinbanie11 a răspuns:

Oribil, absolut disgratios, trebuie sa nu ai pic de respect de sine, mai ales ca femeie, ca sa accepti asemenea situatie.