| Fluture a întrebat:

Ce parere aveti despre cuplurile baiat plinut-fata slabuta,?

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ma deranjeaza, nu ma entuziasmeaza, oricum, peste 20 de ani, daca s-ar casatori, ar fi o pereche obisnuita.
Exact cum sunt si acum.

| Klepto a răspuns:

Parerea mea(inexistenta) nu conteaza, de ce nu conteaza? daca ei se simt bine impreuna, ce treaba am eu.

| mona a răspuns:

Din moment ce ei se inteleg nu cred ca ar conta asa mult fizicul

| EnvyU a răspuns:

Opusul se atrage nu?

| FORMULADTI a răspuns:

Ca esti obserdata de ideea "ce vor zice cei din jur" nu fi naiva,gragostea nu are,pret, grutate, virsta, inaltime si etc. Vrei sa fii cu el, fi cu el.Sa te doara-n cot de ce cred altii.

| Holocaust a răspuns:

Chiar cunosc un cuplu de-asta.
Arata destul de ok, plus ca ei doi se inteleg foarte bine.Pana la urma, asta e singurul lucru care conteaza...

Răspuns utilizator avertizat
| Rebecca009 a răspuns:

Nu imi vine in minte decat ca poate tipul are si portofelul "plinut"

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu prea ma uit in jurul meu, deci nu imi pasa. daca tie iti plac baietii grasi, e ok

| karsivan a răspuns:

Cui ii pasa? te intereseaza parerea altora total gresit, daca mie imi place celalat poate sa aiba si parul verde, intr-o relatie restul lumii nu exista si nu conteaza ce vor ei, contam doar noi 2.

| g4mma a răspuns:

Chiar nu-mi pasa.

| MetalHead04 a răspuns:

Daca se iubesc, cine sunt eu sa ma bag?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LovellyAngel a răspuns:

Ce întrebare idioată... Înţeleg că mai e chestia cu înalţimeă, care totuşi contează câtuşi de puţin, dar ce legătura are greutatea?

| 7639781254 a răspuns:

N-am nicio parere. Ce treaba am eu cu gusturile oamenilor? happy

| Miky1 a răspuns:

Pune-l sa slabeasca.un pic macar

| adrianamara a răspuns:

Pai daca ei se simt bine impreuna si se iubesc parerea noastra nici nu mai conteaza, sti vorba aia,, Nu e frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie"

| Ivanovicius a răspuns:

Ei bine, daca baiatul iubeste fata va face orice ca sa o cucereasca, inclusiv sa se puna pe slabit. Dar nu uita, fizicul nu e primul lucru la care ar trebui sa te uiti! Bafta!

| Roxxy95 a răspuns:

Nici o parere, fiecare cu gusturile lui happy

| Uratul01 a răspuns:

Triste

| Ursullets a răspuns:

Atunci cind intr-adevar iubesti pe cineva virsta, inaltimea, Greutatea - sint doar niste numere.