| petro313 a întrebat:

Ce parere aveti despre Eminem?

21 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

E genial il ador :X

| Ana a răspuns:

Imi plac melodiile lui.

| constantyna a răspuns:

Nu imi place deloc.

| stefangeles a răspuns:

Are niste melodii frumoase... si realistehappy e singurul cred tip de culoare alba din rapul american laughing

| Hokostbaby a răspuns (pentru stefangeles):

Nu e singurul, dar este primul

| Silviu591 a răspuns:

thinking nicio parere sincer.nu ascult.decat daca face o melodie cu cineva pe care il ascult.in rest...

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

E unul dintre ''rapp-erii '' mei preferati ca spun asa.[are atitudine`

| daddu a răspuns:

Era foarte bun intr-o vreme. Dar ERA, acum se lafaie in banii castigati si nu mai ii prea pasa de muzica.

| eugem35 a răspuns:

Are cateva melodi beton

| SEAL a răspuns:

Beautyful

| NDY a răspuns:

Mie personal imi place stilul si muzicaa lui )) E bravo pentru ca singur a ajuns ceea ce este si p/u ca isi educa bine fiica...

| eu_9968 a răspuns:

Simplu si la obiect:genialwinking

| Camelia_7710 a răspuns:

laughing) Eminem asta laughing) am un coleg cam obsedat de el laughing))
si-a facut si id cu numele asta, pe toate caietele lui si pe penar scrie numai eminem laughing))
nu ascult muzicaa lui thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o parere care sa se incadreze la categoria "Dragoste si sex" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac vechile sale melodii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEL MAI BUN! nimeni nu il atinge, si vad ca nimeni nu mai indrazneste.Merita Celebritatea de care are parte, chiar daca nu ii convine.Singurul care a spus si spune adevarul in continuare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare raper din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...

Mie mi se pare ca este cel mai bun rapper...
Transmite ceea ce simte prin cantecele.
Are talent.
Fanii lui intotdeauna asteptau cu sufletul la gura noile albume:X [ca anul acesta].
De aia a fost numit cel mai bine vandut artist al deceniului...

| Anonimus197568 a răspuns:

Eminem este elmai bun rapper din istoria muzicii asteia.El a luptat ca sa ajung acolo si nu i-a fost greu din cauza piedicilor rasiste cum ca albii nu canta rap, dar a cantat despre ce simte si despre adevar nu ca astia ai nostri care canta despre droguri si ca s-a pisat azi la ora 2:36

| meje a răspuns:

Il urasc! Este un tont

| Gantur a răspuns:

---——-/´¯/)——--(\¯`\

———/—//———--\\—\

——--/—//————-\\—\

—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\

-/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\-\ -

(-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)—)-)

-\————\/--/—\—\/————/

--\———— /——\-————/

—\-———-(———)———-/ pentru cei care au zis ca il detesta pe Eminem