| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre faptul ca unii baieti când au o relație sunt prietenoși/drăguți cu alte fete?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Cu fetele trebuie sa fii intotdeauna dragut, dar depinde pana unde merge acest comportament. Daca esti intr-o relatie, insa esti atat de dragut cu alte femei incat ajungi pana la flirt, asta nu mai e ok. Se numeste inselat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca asa este normal, sa fie prietenosi si draguti cu toate fetele.

| mihai69 a răspuns:

Specia "bărbat" nu e monogamă.

| Hammurabi a răspuns:

Pentru că majoritatea băieților singuri sunt extrem de crispați, inhibați sau chiar disperați, când vine vorba de comunicarea cu o fată. Pentru că ei nu vor să "contorizeze" rateuri.
Pe când, cei care sunt deja într-o relație, sunt mult mai relaxați cu alte fete. Se simt siguri pe ei, ca orice om care n-are ce pierde. Pentru că ei au "spatele asigurat". Nu-i interesează feedback-ul.

| Goete a răspuns:

Avand o relatie au invatat sa aprecieze sexul frumos