| sexyangel11 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre doua fete?

17 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Daca tot se iubesc, macar sa ma cheme si pe mine sa ma uit.
Nu suntem vecini, nu te cunosc, n-o sa te cunosc, de ce te-ar interesa opinia mea sau esti o fata dintraia care se ia dupa gura lumii, in loc sa faca ce doreste?

| Narcis2007 a răspuns:

Si mie imi plac lezbiencelelaughing...ar fi si mai bine daca ar fi bisexuale amandoualaughing

| Mayar a răspuns:

Of Doamne, bah vorbiti si voi serios ca fata va cere sfatul nu va cere sa faceti misto! Heloow!
Mi se pare ciudat, ca oricarei alte persoane, e impotriva bibliei, dar e ceva sigur si nu vei asa de mult de suferit ca si cand ai fi cu un baiat.
Deci eu sunt 50% pro si 50% contra. big grin
Nu e ceva ff obisnuit, dar nici ceva groaznic. Dar gandeste-te bine inainte sa mai contiui relatia asta.
Intreaba-te pe tine daca chiar asta vrei cu adevarat, intreba-ti sufletul si apoi vei sti raspunsul.winking

Si voi dati raspunsuri ca lumea!

| vladmR a răspuns:

Nu e ok deloc! Cati ani aveti?

| bluebios a răspuns:

Un lucru foarte normal care pe masura ce va trece timpul va fi din ce in ce mai acceptat chiar si in Romania. Daca acest lucru te face sa te simti bine si nu este doar un moft sau o modalitate de a atrage atentia si chiar te simti atrasa din punct de vedere sexual de cineva de acelasi sex cred ca ar trebui sa incerci acest tip de realtie. Cred totusi ca va fi ceva mai greu sa gasesti alte fete cu aceeasi orientare ca tine pentru ca numarul lor este considerabil mai mic decat cele hetero. Cred ca cea mai buna metoda ca sa gasesti pe cineva ar fi sa cauti pe net diverse situri de socializare/dateing pentru astfel de persone.

| bluebios a răspuns:

Ai putea incepe cautarile aici:
http://www.patimi.ro/......_rapid.php

| bluebios a răspuns:

Uite ma este cineva chiar aici pe TPU care e la fel ca tine:
http://www.tpu.ro/......o-relatie/

| bluebios a răspuns:

Uite mai este cineva ca tine chiar aici pe TPU: http://www.tpu.ro/......o-relatie/

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Bunahappy...fiecare poate sa faca ce vrea, nimeni nu este obligat sa faca nimic atata timp cat respectivul nu vrea asta. Acum totusi depinde de varsta.In adolescenta pur si simplu joaca hormonii si esti indecisawinking.dar asta nu inseamna ca esti lesbiana.cand vei fi adulta vei decide ce vei face cu viata ta, insa cat timp esti adolscenta eu zic ca ar trebui sa lasi chestiile de genul asta la o partehappy. stiu ca vrei sa experimentezi noi senzatii si nu te opreste nimeni insa gandeste-te la parerea celor din jurhappy Insa daca esti decisa ca asta vrei atunci fa-o insa incearca sa tii secret aceasta relatie sau sa le zici unor prieteni foarte apropiati.ptr ca oamenii au pareri impartitewinking. deci ai grija kui ii incredintzezi secretul taubig grin... Sper ca te-am ajutat, pa

| AFR81 a răspuns:

Daca vrei poti avea o relatie cu mine.Eu sunt o fata intr'un trup de barbathappy

| gaby37 a răspuns:

Dragut imi plac lesbiencele

| Alexandra_7380 a răspuns:

Cati ani ai?batting eyelashes

| sexyangel11 explică:

Nu neaparat ca ma iau dupa gura lumii dar as vrea sa am o relatie cu o fata dar inca n-am gasit...

| sexyangel11 explică:

Da asa-i e greu de gasit eu caut de un an...si chiar imi doresc lucrul asta nu e doar un moft

| sexyangel11 explică:

Pai da nu ai la fel de mult de suferit si cred ca e mult mai special...baietii doar comenteaza si fac misto le plac chestiile de genu da doar asa ca o distractie nu inteleg restul...

| sexyangel11 explică:

Pai daca vrei ceva serios parerea celor din jur nu conteaza cel putin dupa un timp ce iti dai seama ca e ceea ce iti doresti

| sexyangel11 explică:

Dar conteaza cati ani am?