| Ivaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care sunt ele prima data interesate de voi?hee hee)

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Bravo lor, înseamnă că mai sunt și fete care au bile... nu numai păsărici.

| Dariusuu a răspuns:

Tot respectul pentru ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce vor si asta e bine pentru ca daca esti tu interesat de ea si o intrebi iti zice "sunt confuza" si apoi te ignora pentru a nu iti spune "nu-ul" magic.

| sayWhaaat a răspuns:

Eu le apreciez.

| MetalHead04 a răspuns:

Ca.te plac.

| negat1ve a răspuns:

Nu am o parere, am tot respectul pentru o fata de genul! Carui baiat nu i-ar place ca o tipa sa vina la el sa-i spuna ca i se pare dragut si daca ar vrea sa se cunoasca mai bine sau sa iasa undeva...sincer, chiar de nu m-ar atrage tipa sau nu as vrea, cu toata politetea mea i-as raspunde frumos, fara sa iau la misto sau sa rad, si crede-ma ca mai sunt multi baieti care gandesc asa ca mine. Fetelor le este frica de refuz si de asta nu fac ele primul pas, ei bine nu stiu daca stiati dar si nou "masculilor feroce" ne este teama fix de acelasi lucru. Daca va dam de inteles ca va placem, si daca ne placeti si voi, ce mai asteptati?big grin

| SunnyDay88 a răspuns (pentru negat1ve):

Nu e teama de refuz, e vorba de bataia de joc. adica daca tu nu ridici un deget ca fata aia sa vina la tine nici nu vei ridica vreodata, tot greul relatiei va fi pe spatele ei, apoi intr-o zi vei realiza ca iti place o fata pentru care simti nevoia sa faci ceva, sa o cuceresti, sa arati ca esti "mascul feroce".

sau varianta care ai zis-o tu... nu-mi place de ea, dar merge de o tura.

| fuckeveryone a răspuns:

Eu n-as avea curajul s-o fac indiferent cat de mult l-as placea pe baiat... happy

| veveritacafenie a răspuns:

Parerea mea este ca daca te atrage acea fata nu ar trebui sa o ignori si cred ca este de preciat faptul ca are curajul de a face unele lucrurihee hee)
funda? laughing