| Iulia_4983 a întrebat:

Ce parere aveti despre iubirile de-o vara?confused
Si de ce? laughing

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Scurte deoarece sunt scurte!
dar acum depinde si de fiecare ce vrea!
numai bine!

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Sunt super...mai ales ca toata lumea se indragosteste vara...si partea cea mai faina e ca majoritatea nu dureaza numai o vara. Oricum, e cel mai placut sa ai pe cineva cu care te simti bine si la care tii sa-ti petreci timpul cu ea/el varatongue

| fgch a răspuns:

Sunt cele mai faine big grin. Cele mai intense, cele mai placute, precum si cele care nu au nici o obligatiewinking.Nu trebuie sa te gandesti ce o sa faci pe viitor, pur si simplu traiesti momentu.Nu trebuie sa te gandesti la ceilalti, esti doar tu si ea/el.

| Maria123 a răspuns:

Wow si ce faci cu experienta? Ma abtin laughing

| adryna a răspuns:

Iubirile de o vara sunt doar atit iubiri de o vara.dar insa te face sa te simti minunat.am trait astfel de momente,dar apoi cind se termina iti doresti ceva mai mult, dar el deja nu mai este. daca esti o persoana ce uita repede s-ar potrivi astfel de aventuri, insa daca te indragostesti si uiti greu mai bine nu iti pune inima la incercare.in dependenta de beneficii poti avea si astfel de iubiri.dar consider ca mai multe daune decit beneficii vei avea.aceasta e parerea mea. poate ti-am fost de ajutor draga Iulia.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Hey,why not? Ce ai de pierdut? Ai de castigat experienta! Mare atentie cu atasatul, desigur.winking

| bianca_9810 a răspuns:

Eu zic ca is super:X
De ce? pentru ca vara ii vacanta si soare si lumea zic eu ca ii mai liberabig grin.