| elasexygagica a întrebat:

Ce parere aveti despre numele Clementa Postelnicu rolling on the floor laughing laughing?

Răspuns Câştigător
| crisgently a răspuns:

E din evul mediu?

16 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E foarteeeeeeeeeeeeeeeee religios.

| elasexygagica explică:

@geo1592 nu ma marit, am auzit numele asta la televizor sh m-am prapadit de ras si am zis sa vad ce parere aveti si voibig grin

| anaid a răspuns:

Este un nume...nu vad care e problema.frate cati crizati in lumea astaaaa

| Emma a răspuns:

E jalnictongue

Multumesc lui D-zeu ca nu ma cheama asa

Xoxo

| viatadecacatt a răspuns:

Amuzant

| Ana a răspuns:

Nu-mi place big grin

| chandnisharma a răspuns:

rolling on the floor) rolling on the floor) m-a bufnit rasul cand am citit intrebarea ta laughing)
pe cine chema asa?

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Numele asta e asa de LOL incat nu il mai amintim...laughinglaughinglaughinglaughing

| crisgently a răspuns:

Ms pentru funda... sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu-mi placelaughing
Srry

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos daca iti place sa te cheme precum o manastire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai tu, ce figuri.
daca te chema pe tine asa, mai comentai?
rade ciob de oala sparta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la teleshopping?laughing

| Vaicedilema a răspuns:

Te mariti? Daca da casa de piatra si spor la facut copi da vezi cai criza. Eu zic ca ar fi bine sa te intelegi cu cel pe care il iubesti mai mult decat sa vezi cum il cheama. Am o verisoara sa ales cu numele de familie Mikidutabig grin

| ButIsMyTime a răspuns:

Pe care cheama asa?laughingI don't want to see