| elasexygagica a întrebat:

Credeti ca numele Clementa Postelnicu si Gheorghe Sacristie se potrivesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cu se potriveste dreapta ta in buzunarul meu spartwinking

9 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Mai mult ca perfect... poti sa fii sigura de asta! Aceste doua nume se potrivesc de minune, aduc multe beneficii relatiei, mai ales sexul, exact cum iti place.winking

Pf...Bafta! laughing

| AnonimA a răspuns:

rolling on the floorai pb grave asta conteazaraised eyebrowshello'uuu trezeste'te nu asta cont

bafta

| NickiMinaj a răspuns:

day dreaming sunt facuti sa fie impreuna

Răspuns utilizator avertizat
| GTFORetard a răspuns:

Ce legatura au numele cu compatibilitatea a2-a persoane?
Astept raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De loc naspa yyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaakkkkkkkccccchhhhh...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc pe piatra de mormant probabil langa fii lor Vasile Mantuiala si Veronica Cucuiete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te cheme dupa aia Clementa Sacristie...nashpa.

| Catalin91 a răspuns:

Mda o intrebare cam aiurea dar na, intr-o relatie nu conteaza numele conteaza iubirea dintre acele 2 persoane ce reaba are numele intr-o relatie?happy e o intrebare total prosteasca