| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata pe care un baiat o simte speciala?

8 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Ca e fericita posesoare a unui permis de iubire, si ca atare sa fie mandra ca il are, sa se bucure de el, si la randul ei sa ofere dragoste.

| neutrino a răspuns:

Fata nu are nici o vina, dar baiatul are o mare problema daca nu intelege ca orice om este special in felul sau.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E de bine, dar si reciproca e valabila.

| blueheart a răspuns:

Daca ii si arata cat de speciala este pentru el atunci e bine. happy

| ChuckNorris42 a răspuns:

Ce parere pot sa am? straight face Frate, ce-i cu intrebarile astea stupide?! Iesiti afara la zapada daca va plictisiti...

| SabinCrb a răspuns:

E foarte norocoasa.

| Mishelle173 a răspuns:

Este foarte norocoasa, dar deseori acest tip de fete nu pretuiesc atentia.

| Ionescu_Catalin_1992 a răspuns:

Daca incerci sa prinzi umbra ta, nu o sa poti niciodata, daca te intorci in directia opusa, o sa vina ea dupa tine.winking