| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Ce parere aveti despre punerea camerelor de luat vederi la examenele natioanale de la clasa 8a? va rog sa imi scuzati categoria dar este cea mai populata si primesc raspunsuri multe si in scurt timp

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Parerile sunt impartite. Ai auzit de "pana de curent" in timpul examenului de BAC,nusmug? Mi se pare aiurea ideea,pe de o parte,dar pe de alta nu,multi promoveaza pe meritul altora si liceul se umple de "buni "la copiat. Nu va plangeti,incepe si Romania sa realizeze ca are hibe.Te scuz pentru categorie,cum sa nu?happyIn caz ca ai examen, bafta, mai e putin, dr scapi repede! Ma bucur ca am trecut de aqceste emotii, dar ma asteapta in curand BACul. Spor!

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Si la examenul de clasa a 8a se pun mai nou?
Mi se pare foarte bine. Daca nu s-ar mai copia deloc ar fi si mai bine. Macar iti cunosti nivelul si mergi pe un domeniu pe care il stapanesti mai bine, nu neaparat la un liceu teoretic.

| Parisblue a răspuns:

Eu chiar sunt de acord.cand ma gandesc la aia care habar n au de nimic.si la clasa mai au putin si raman corigenti si iau la exaameene note peste 8 ma apuca nervii rau!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca asta e solutia ca examenul sa fie unul corect pentru toti concurentii atunci este o idee foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare normal..Sa ii prinda pastia care incearca sa fure!

| johnykent a răspuns:

Daca se pune la bac atunci de ce sa nu puna la cei care termina scoala? cei care nu trec macar nu mai viseaza la bacwinking