| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Scuzati categoria, daca e gresit, dar asta e cea mai "populata"!

Este vorba de o fata, e in clasa cu mine, mie imi place de ea, i-am spus ca o plac si daca vrea sa fim impreuna dar a spus : " Nu, daca erai putin mai mare mai mergea."

Tin sa spun, e mai mare cu 4 luni decat mine.

Intrebarea este, sa mai incerc odata?
Si, ce parere aveti de acest gen de fete, care refuza de a fi impreuna cu cineva pentru ca este mai mare.

Astept raspunsuri rapide!

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă te plăcea, accepta.
Nu mai încerca, te-a refuzat politicos.

| Sava_Alex_1999 explică (pentru LoveSleep):

Ea mi-a spus, si a spus si in publi ca ma place.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Intai mai date pe langa ea, fa-i complimente, zambeste-i tot timpul, du-o acasa, si dupa daca vezi ca totul a decurs bine, mai intreab-o odata.

| Sava_Alex_1999 explică (pentru SmQaLeXuTzz):

Parere despre acest gen de fete?

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru Sava_Alex_1999):

La inceput ti se par ca sunt niste fete mai complicate, dar daca ajungi sa le cunosti o sa ai de castigat.

| vladut91 a răspuns:

4 Luni e diferenta mare?
Eu sunt cam in aceeasi situatie, doar ca diferenta e de 2 ani.

In fine daca ea te-a refuzat, imprieteneste-te cu ea tongue si dupa discutati deschis de la prieten la prieten, daca petreceti timp impreuna si esti o companie placuta se va apropia si ea de tine. Oricum ea poate are alt motiv pentru care te-a refuzat. Daca nu inseamna ca problema e la ea si nu la tine. Nu poti cuceri o fata care nu doreste o relatie

| Sava_Alex_1999 explică (pentru vladut91):

Si ce parere ai despre ea?
despre acest gen de fete?