| Ahhsgshvsg a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia dintre o femeie berbec si un bărbat berbec? ( sunt obsedată de zodii, nu ma intrebati)

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

2 capsomani probabil se vor omora intre ei

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Relațiile între persoane de aceeași zodie, surprinzător, sunt grele spre imposibile

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred in zodii!
Eu sunt exceptia care intareste regula. In nici un zodica eu si sotul nu ne potrivim si totusi noi ave o casnicie fericita de peste 3 decenii. Decii, zodiile sunt cea mai proasta decizie, dupa care sa-ti alegi barbatul!
Ar trebuii sa dai importanta educatiei lui, comportamentului, inteligentei, fidelitatii, sentimentelor si sa lasi naibii zodiile, ca nu fac doi bani intr-o relatie.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

4 coarne, 8 copite, 4 + 8 = 12 = 1 + 2 = 3, deci nu are cum să fie o relație bună, număr impar înseamnă necazuri multe.
Însă poți controla necazurile. Prin citit!
Supica-Clarvăzătoarea îți prevede un viitor bun dacă îți faci un abonament la bibliotecă și deschizi niște cărți din când în când. Dar trebuie să îți și... treci ochii... peste cuvinte sad
Asta poate fi dificil, totuși berbecul e o zodie PUTERNICĂ de foc și o să-ți dea MULTĂ PASIUNE pentru citit și nu se lasă. În câteva luni o să vezi cum o să înceapă gândurile să se modifice în căpuț și relațiile din jurul tău o să se îmbunătățească.
Profită de sfatul meu gratuit pentru că în realitate iau 100 de lei pentru ghicit în zodie, 150 pentru numerologie aplicată și 200 pentru sfatul magic.

| Catrice a răspuns (pentru supadeceapa):

Aoleo da' cum îndrăznești cucoana sa faci astfel de predictii false?
Eu sunt cea mai mare clarvăzătoare din tot universul, eu vad trecutul, prezentul, viitorul, citesc mintea, citesc în cărți, cafea, țigări, euro. Nu fura meseriile altora. Dacă eu zic ca o sa fie bine pai o sa fie bine!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu se potrivesc.

| Alexandrionelu a răspuns:

Chiar crezi ca exista în lume doar 12 categorii de persoane? Compara un neamț, un japonez și un țigan născuți în aceeași zodie, crezi ca au atât de multe în comun?