| Deanme a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile de iubire intre doua persoane aflate in orase diferite?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca relatia e solida, e ok si distanta nu ar trebui sa creeze o problema

| ioanadanny a răspuns:

E aiurea.

| LaNaibaa a răspuns:

Relatiile la distanta tin putin timp.

| Burlacu006 a răspuns:

Mai nu e ok de loc, cum sa fi cu ea daca nu poti so pupi so duci in oras chestii din astea? ai 2 variante, 1big grinespartete de ea.2:du-te la ea in oras ca sa o veziwinking

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Eu spun ca este OK.

| Deanme explică (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Pe mine m-a agatat o fata din alt oras si ne intelegem bine. Nu am vazut-o niciodata, dar nu stiu daca sa o cred sau nu asupra sentimentelor bune pe care le are asupra mea. A amanat de doua ori venirea in orasul meu unde are apartatment ca sa ma vada.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Deanme):

.
SPun sa fii cu eawinking daca isi doreste si daca o iubesti si tuwinking/
Succes

| crazy14 a răspuns:

Nu prea e ok..de obicei relatiile astea la distanta nu prea tin, dar na daca voi chiar ziceti ca va iubiti poate o tine, depinde si de varsa voastra!

| Deanme explică (pentru crazy14):

Pe mine m-a agatat o fata din alt oras si ne intelegem bine. Nu am vazut-o niciodata, dar nu stiu daca sa o cred sau nu asupra sentimentelor bune pe care le are asupra mea. A amanat de doua ori venirea in orasul meu unde are apartatment ca sa ma vada. Ce zici?

| crazy14 a răspuns (pentru Deanme):

Eu nu sunt deacor cu relatiile la distanta si mai ales daca nu ai vazut-o niciodata, adica o fata calumea ca sa zic asa mai intai s-ar fi intalnit cu tine pentru ca prima impresie conteaza cel mai mult nu doar asa pe fb, astea sunt prosteala nu relatie! Pana cand nu o vezi face in face nu ai ce zice, asa a vedeti stati de vorba, lamuriti una alta, iar daca eaa a amanat venirea ei sa te vad ori a intervenit ceva ori nu vrea!

| KrissaZuzix a răspuns:

Sunt foarte ok atat cat exista incredere. :*

| miatmm a răspuns:

Pfff se zice ca distanta desparte doua trupuri, insa nu si 2 inimi.Si eu am o relatie la distanta insa asta nu e un impediment. Daca iubesti distanta nu conteazabig grin