| Anarchy1911 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral si tot ce tine de el? Si daca ati incercat, ce gust are si cum e?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este benefic in orice relatie dar mai ales in cele care sunt bine "sudate".In general nu se ejaculeaza in gura partenerei decat cu acordul acesteia.

| Anarchy1911 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar daca ne referim la placerea adusa partenerei de catre partener?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anarchy1911):

Mai ales in acea situatie. Daca sexul oral face parte integranta dintr-un preludiu cu atat mai mult.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tipe e okay daca este curatica, se spala se ingrijeste pur si simplu e un miros carnos a pussycatlaughing) miroase
Iar la masculi epinde de ei ce mananca in ziua respectiva daca e un bou ce fumeaza, bea alcool moca si mananca porcarii iti dai seama nu este un miros si un gust prea placut.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca igiena personala e buna de ce nu. ai mai multe sanse ca ea sa ajunga la orgasm de la sex oral decat la cel normal. poate de aia cele care au ce au impotriva la sex oral sunt asa artagoase laughing nu au avut unul.

| Masochistul12 a răspuns:

O parere buna, nu ezit sa fac asta de cate ori am ocazia, prietena mea fiind virgina, doar asa ne mai stimulam si noi, e foarte placut si pentru mine si pentru ea.Nu are nici un gustlaughing incearca, sunt sigur ca o sa iti placa.

| Anarchy1911 explică (pentru Masochistul12):

Si poti provoca in acest mod un orgasm real partenerei?

| Masochistul12 a răspuns (pentru Anarchy1911):

Da,poti sa o faci sa urce pe pereti daca esti baiat destept laughing

| minrest a răspuns (pentru Anarchy1911):

Mai mult decat prin orice alta metoda.