| unanonim34gfd a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul profesional, adică sexul făcut la serviciu, cu colegul/colega de muncă, în timpul pauzei? Statisticile arată că 50% dintre femeile și bărbații din întreaga lume au făcut cel puțin o dată sex cu o colegă/un coleg, atunci când se aflau la serviciu iar o parte din femeile care fac sex cu colegii de breaslă sunt măritate, iar unele au chiar și copii acasă...Cum explicați voi acest fenomen care, pe zi ce trece se pare că devine din ce în ce mai des întâlnit în majoritatea profesiilor în care femeile interacționează cu bărbații?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Statisticile tale poate, ca-n realitate nici un sfert nu-i adevarat!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mi prea vine sa cred ca exista astfel de statistici... unde ai auzit tu astfel de aberatii?

| unanonim34gfd explică (pentru HazelEyes77):

Chiar dacă pare ceva ireal, dar să știi că ceea ce eu am relatat chiar se întâmplă la ordinea zilei, în diferite domenii. Secretarele fac sex cu șefii, subalternele cu directorii lor, altele o fac cu câte un coleg drag... șamd. Vei trăi și tu experiența asta mai devreme sau mai târziu, atunci când vei găsi un job iar acolo vei fi înconjurată de masculi frumoși happy

| leapșa a răspuns:

50% din intreaga lume sau din tarile vestice?

| BogdanBz a răspuns:

Sa mori tu ca asa arata statisticile. Deci jumatate din populatia lumii si-o trage la munca... Amigo trezeste-te la realitate ca numai traznai debitezi pe aici.

| PetruZMihai a răspuns:

Proaste statisticile astea

| Asly a răspuns:

Trist