| Sportacus123 a întrebat:

Ce părere aveți despre Tinder? Eu mi-am făcut abonament de o lună în urmă cu o săptămână și încă nu am făcut încă sex sad

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Man tu esti incepator in ale relatiilor si te astepti sa faci sex prin aplicatii de genul asta?
trebuie sa treci prin niste etape ale vietii sa fii versat ca sa poti sa inviti pe cineva la sexwinking laughing
trebuie sa fii golan nu timid si sa te pricepi cu vorbele!
crezi ca pe astfel de aplicatii stau timide de la manastire?
si nici nu stii ce boti si persoane gay stau acolo si se pretind ca sunt femei!

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere proasta. Deși nu am avut niciodată cont acolo, nici nu am intrat și nici nu intenționez, am auzit de la n persoane că e plin de dubioși și obsedați sexual.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Sportacus revine in forta cu intrebari uimitoare. Tu spuneai ca sexul e ceva animalic, scârbos, etc etc. Acum observ ca ti-ai schimbat radical gândirea.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Gambler92):

Ce inseamna sub 5?

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Gambler92):

Eu nu sunt nici de 5 nici sub 5 tind sa cred ca altele sunt problemele din cauza carora e atat de greu sa gasesti pe cineva, unul dintre ele fiind lipsa totala a interactiunii cu oamenii si inlocuirea ei cu retelele de socializare.

| alina2k18 a răspuns:

laughing)
Tu crezi ca pe acolo va asteapta alea bune sa va **** pe toti care nu aveti 200 lei pentru o finalizare pe publi24?
Mai citesc pe grupuri ca mai nou vreti si bani de drum laughing
L@ba nu va mai place laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Aici sincer nu stiu ce sa zic, N am folosit niciodata tinder dar poate o sa l folosesc... am vazut cupluri cu relatii pe termen lung unde chiar s-au cunoscut pe tinder, sincer e foarte greu sa ai relatie serioasa si sanatoasa pe aplicatii de genu, pararea mea 90% poti avea doar aventuri de o noapte si plus mi se pare ieftin pe luna

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Gambler92):

Ai mai mult de 16 ani?

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Lupică27):

Am facut o!

| Lupică27 a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Vai, NU! ce ma fac eu acum?!

Răspuns utilizator avertizat
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Pai mai ai 3 saptamani viata mea speranta moare ultima

| gianidinu a răspuns (pentru sweetys):

Sigma