| Sportacus123 a întrebat:

Ce părere aveți despre Tinder? Eu mi-am făcut abonament de o lună în urmă cu o săptămână și încă nu am făcut încă sex sad

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Man tu esti incepator in ale relatiilor si te astepti sa faci sex prin aplicatii de genul asta?
trebuie sa treci prin niste etape ale vietii sa fii versat ca sa poti sa inviti pe cineva la sexwinking laughing
trebuie sa fii golan nu timid si sa te pricepi cu vorbele!
crezi ca pe astfel de aplicatii stau timide de la manastire?
si nici nu stii ce boti si persoane gay stau acolo si se pretind ca sunt femei!

46 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Am a vut eu de cateva ori cont, primeam like-uri, match-uri, dar nu iesea nimic, le scriam, le invitam in oras de cele mai multe ori nu raspuneau.
Si alea care au raspuns erau mai speriate de bombe decat bombele.

| 120bulevard a răspuns:

Pai tinder nu e publi24 cumetre

| RAY a răspuns:

Esti baiat beta nu o sa ai parte de sex free niciodata, nu fii idealist, fii realist, daca nu atragi fizic macar financiar, ai un loc de munca?

| johnnny123 a răspuns:

Șocant. Cât sex sperai să faci?

| Robert2526 a răspuns:

Intr-o saptamana trebuia sa faci sex cu vreo 2 fete minim. Ceva problema e la tine happy

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Da-i si lui lectii de agatat domnu gigoloi

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Baiat beta laughing) ce e asta, o noua specie? alien?

| Lupică27 a răspuns (pentru johnnny123):

Fara numar

| darrio2007 a răspuns:

Si cine spune ca daca ai abonament pe Tinder trebuie sa faci sex?

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Provider

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Frate mai iesi din casa ca te-ai prajit rau in fata pc-ului.

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Omule eu lucrez nu stau in casa

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream sa interactionezi cu natura, cu oamenii, cu extraterestrii, cu fantomele

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Eu sunt ateu, de interactionat am zilnic clienti, majoritatea clientilor formeaza un cuplu si sunt compatibili fizic, social, religios

| RAY a răspuns:

Spartacus iti recomand sentimente.ro

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Bati campii rau de tot.

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Esti genul de persoana bigota

| Hyperion7 a răspuns:

Ău,nu ziceai că e scârbos sexul și sărutul?

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Ma p i s pe dumnezeu si pe parerea ta despre mine!

| sweetys a răspuns:

Am abonament la sala de 3 luni, si nu vad nici o diferenta. Trebuie sa ma duc sa vad care este problema?

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Hai ma Lupica...ce ai?
Sa nu mai zici asa.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

El a zis ca e ateu oricum deci sunteti pe aceeasi idee.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Cand am zis ca nu-mi aduc aminte? poate ti-am zis tie dar lui nu.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Adica, ai dusmanie pe omrolling on the floor

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Daca fac dus de aia, omu care face dus se numeste dusman

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Super tare, nu o stiam laughing

Răspuns utilizator avertizat
| vasileparnaie a răspuns:

Publi 24 functioneaza perfect domnule sportacus

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Lupică27):

Te voi raporta! In regulile site ului scrie CLAR ca NU AI VOIE sa JIGNESTI religiile!