| Sportacus123 a întrebat:

Ce părere aveți despre Tinder? Eu mi-am făcut abonament de o lună în urmă cu o săptămână și încă nu am făcut încă sex sad

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Man tu esti incepator in ale relatiilor si te astepti sa faci sex prin aplicatii de genul asta?
trebuie sa treci prin niste etape ale vietii sa fii versat ca sa poti sa inviti pe cineva la sexwinking laughing
trebuie sa fii golan nu timid si sa te pricepi cu vorbele!
crezi ca pe astfel de aplicatii stau timide de la manastire?
si nici nu stii ce boti si persoane gay stau acolo si se pretind ca sunt femei!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Aici sincer nu stiu ce sa zic, N am folosit niciodata tinder dar poate o sa l folosesc... am vazut cupluri cu relatii pe termen lung unde chiar s-au cunoscut pe tinder, sincer e foarte greu sa ai relatie serioasa si sanatoasa pe aplicatii de genu, pararea mea 90% poti avea doar aventuri de o noapte si plus mi se pare ieftin pe luna

46 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cine spune ca daca ai abonament pe Tinder trebuie sa faci sex?

| sweetys a răspuns:

Am abonament la sala de 3 luni, si nu vad nici o diferenta. Trebuie sa ma duc sa vad care este problema?

| RAY a răspuns:

Esti baiat beta nu o sa ai parte de sex free niciodata, nu fii idealist, fii realist, daca nu atragi fizic macar financiar, ai un loc de munca?

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Baiat beta laughing) ce e asta, o noua specie? alien?

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Provider

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Frate mai iesi din casa ca te-ai prajit rau in fata pc-ului.

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Omule eu lucrez nu stau in casa

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream sa interactionezi cu natura, cu oamenii, cu extraterestrii, cu fantomele

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Eu sunt ateu, de interactionat am zilnic clienti, majoritatea clientilor formeaza un cuplu si sunt compatibili fizic, social, religios

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Bati campii rau de tot.

| RAY a răspuns (pentru Lupică27):

Esti genul de persoana bigota

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Ma p i s pe dumnezeu si pe parerea ta despre mine!

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Hai ma Lupica...ce ai?
Sa nu mai zici asa.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

El a zis ca e ateu oricum deci sunteti pe aceeasi idee.

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Cand am zis ca nu-mi aduc aminte? poate ti-am zis tie dar lui nu.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Adica, ai dusmanie pe omrolling on the floor

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Daca fac dus de aia, omu care face dus se numeste dusman

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Super tare, nu o stiam laughing

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Lupică27):

Te voi raporta! In regulile site ului scrie CLAR ca NU AI VOIE sa JIGNESTI religiile!

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Lupică27):

Am facut o!

| Lupică27 a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Vai, NU! ce ma fac eu acum?!

| RAY a răspuns:

Spartacus iti recomand sentimente.ro

| alina2k18 a răspuns:

laughing)
Tu crezi ca pe acolo va asteapta alea bune sa va **** pe toti care nu aveti 200 lei pentru o finalizare pe publi24?
Mai citesc pe grupuri ca mai nou vreti si bani de drum laughing
L@ba nu va mai place laughing)

| Hyperion7 a răspuns:

Ău,nu ziceai că e scârbos sexul și sărutul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere proasta. Deși nu am avut niciodată cont acolo, nici nu am intrat și nici nu intenționez, am auzit de la n persoane că e plin de dubioși și obsedați sexual.

| Lupică27 a răspuns:

Am a vut eu de cateva ori cont, primeam like-uri, match-uri, dar nu iesea nimic, le scriam, le invitam in oras de cele mai multe ori nu raspuneau.
Si alea care au raspuns erau mai speriate de bombe decat bombele.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Gambler92):

Ce inseamna sub 5?

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Gambler92):

Eu nu sunt nici de 5 nici sub 5 tind sa cred ca altele sunt problemele din cauza carora e atat de greu sa gasesti pe cineva, unul dintre ele fiind lipsa totala a interactiunii cu oamenii si inlocuirea ei cu retelele de socializare.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns (pentru Gambler92):

Ai mai mult de 16 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Pai tinder nu e publi24 cumetre

| Robert2526 a răspuns:

Intr-o saptamana trebuia sa faci sex cu vreo 2 fete minim. Ceva problema e la tine happy

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Da-i si lui lectii de agatat domnu gigoloi

| ILoveBlackCats a răspuns:

Sportacus revine in forta cu intrebari uimitoare. Tu spuneai ca sexul e ceva animalic, scârbos, etc etc. Acum observ ca ti-ai schimbat radical gândirea.

| vasileparnaie a răspuns:

Publi 24 functioneaza perfect domnule sportacus

Răspuns utilizator avertizat
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Pai mai ai 3 saptamani viata mea speranta moare ultima