| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat, care are prietena, iar la banchet nu a dansat ABSOLUT deloc si nici macar nu a mers sa danseze cu ea si nici macar nu o invitat-o la un vals, iar fata dansa cu colegii iar el la masa si fuma tigara sad.

7 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Pai oameni astea chiar nu se plac! st si ei impreuna ca sa nu fie singuri da nu pentru ca ar simti ceva! aiurea sa ai o relatie asea mai bine deloc decat asea!

| Roxy a răspuns:

Ciao:*
Poate ii era rusine sa danseze cu ea deoarece nu este un dansator prea bun...si stiu ca baieti nu prea se omoara cu dansatul(mai ales cand au o dansatoare buna langa ei)...
Sau poate s-a gandit ca il vad profesori si dupa aceea cine stie ce vor crede...
Sau era emotionatbig grin
Si la banchetul meu din 11 baieti doar vreo 6 si-au facut curaj sa dansezebig grin
:*

| niko_7262 a răspuns:

Un adevarat idiot, parerea mea.Pe bune acum, probabil era suparat si sigur pe ea ca in mare parte a evitat-o bine de tot.Eu daca as fi fost in locul ei totul se termina acolo.In primul rand a cazut prost in fata prietenilor, din cauza misoginului.
Foarte, foarte urat din partea lui.Nu o merita pe fata, si nici statutul de iubit. Sfatul meu sa-i de cu flit.
Bafta:*:**::**:

| BilliOnaire a răspuns:

Poate nu stia, si nici nu vroia ca ea sa afle ca nu stiee. nu
multi avem talentu' de a dansa:d

| adriana_5532 a răspuns:

Pai poate nu i place sa danseze, multi baieti daseaza doar de dragul prietenelor lor.nimeni nu il poate obliga sa danseze >big grin

| NarcisSistul a răspuns:

Nu o iubeste.Eu cred ca s-a combinat cu ea asa sa nu stea singur big grin

| dasdasdasdasdasd a răspuns:

Ori Nu Stie sa danseze ori era mai important ce facea la masa! Ori si-a facut prietena sa fie si el in rand cu "lumea" dar nu stie in ce consta o relatie si cam ce trebuie sa faci.Nu trebui criticat stiu si eu multe persoane de acest gen.Asa sunt uniihappy