| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat, care are prietena, iar la banchet nu a dansat ABSOLUT deloc si nici macar nu o invitat-o la un vals. Vi se pare un lucru frumos din partea lui?straight face. As dori sa aud si pareriile voastre.

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate se certasera inainte, cine stie, sau sunt timizi amandoi!

Nu e ceva iesit din comun!

| Cryssy a răspuns:

Pai nu e frumos. Dar nu se stie. poate nu stia sa danseze si i-a fost rusine. happy

| Just a kid a răspuns:

Daca nu a dansat cu nimeni poate nu tea invitat la dans ca nu stie sa danseze sau nu vrea sau iie rusine.si atunci nu ar trebui sa fie un motiv foarte mare de suparare dar daca a dansat cu altele si cu tine nu e nasol raustraight face

| 2696 a răspuns:

E pur si simplu nesimtit fata respectiva ar trebui sa plece de langa el imediat pentru ca isi pierde timpul

| andreii2 a răspuns:

Poate nu stie sa danseze.Nu inseamna neaparat ca e nesimtit.
Ar fi bine sa discute cu el.sa-l intrebe.

| AndreeaLupan a răspuns:

Buna...

big grin poate baiatul in orice caz nu stie sa danseze, sau chiar poate se geneaza...depinde de el.

Dar din parte lui poate nu e frumos dar ea ar trebui sa vb cu el, sa il intrebee. poate e vreo problema, sau nu stie a dansa.
Nu trebuie sa faca concluzii fara a vb cu el.

Bafta

| Smoke_7892 a răspuns:

Baiatul e nesimtit...imi imaginez cum s-a simntit ea. a vb cu el? l-a intrebat care este problema?

| Kathleya a răspuns:

Pai nu e frumos din partea lui insa daca nu stie sa danseze cum s-a zis mai sus nu ai ce face. Daca se poarta asa de obicei cu ea (nu intr-un mod chiar frumos) acea fata ar trebui sa se desparta de el.

| apaplata_7449 a răspuns:

Nu stie vals nu-i mare lucru

| darrenhaayes a răspuns:

Fata aceea ar trebui sa ii dea ceva de baut. sau niste iarba, ca sa nu mai fie baiatu inhibat poate pur si simplu saracu isi imagina cum arata el cand dansa e foarte realist si rusinos.Ai incercat sa il exciti cumva? sau si tu stateai statuie langa el? cu sucu langa tine.

@ deya asta nu era motiv sa plece de langa el sau sa desparta, tu cred ca ai fi dansat cu alti parteneri de unde deduc ca ti ai fi luat bataie de la actualul tau partener oricat ar fi fost el de manierat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Darrenhaayes, mie nu imi place de el, dar nu mi se pare frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de o fata care lasa sa se intimple asa ceva ce zici? Daca iti dorea-i atit de mult de ce nu i-ai spus lui si rezolvai problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e frumos, dar poate era mai timid sau nu a avut curajul sa o faca sau nu stia sa danseze. exista multe motive happy. rar se intampla ca un baiat sa nu danseze cu prietena lui fiindca nu vrea

| BikerU a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta!? e si normal ca nu e frumos din partea lui! pentru ca el ar trebui sa o fi invitat la dans.si sa ii fi spus niste lucruri frumoase.de genu: esti asa de draguta, esti lumina. nu stiu! asa ca asta e parerea mea! Dar ce baiat ar putea fi asa de egoist si sa nu aiba timp pentru iubita lui! Eu cred ca fata aceea ar trebui sa vb cu el si sa ii spuna cu ce a gresit! Doar daca baiatul nu si-a dat seama!

Sau poate baiatul nu stia sa danseze!

Plz funda! am nev!

| emy_2788 a răspuns:

Poate ca este timid sau ai este rusine cu ea sau nu stie sa dansezelaughinglaughinglaughingrolling on the floor