| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat infidel? care sta cu 3 deodata fara a avea mustrari de constiinta...
Sa va povestesc totul...se dadea la mine de catva timp, si mie imi placea de elbig grin si am hotarat sa fim impreunahappy am intrat pe contul lui de pe facebook si am vazut ca era "casatorit cu una"... ziua urmatoare i'am zis iar el mi-a raspuns ca nici nu stie ca are un cont pe fb si ca s-a despartit de o saptamana de ea...{mi-a aratat pana si mesajele de la ea din ziua cand hotarasera sa se desparta}in fine, l'am crezut deoarece tin mult la el si ma face sa ma simt cea mai importanta...gen daca il sun la 12 noaptea sa vina sa ne intalnim in 5 min e acololaughing. Intr'o zi ne'am intalnit si m'a intrebat ce as face daca m'ar insela, intrebare la care n'am stiut ce sa raspundstraight face iar dupa o jumatate de ora vine una la noi si ma ia pe mine la intrebari ca ce treaba am cu ellaughing). ea e mai mica decat minehappy. el i'a zis sa plece si nu a negat faptul ca ma inselase cu eastraight face am vrut sa iau legatura cu ea zilele urmatoare dar parca stiam ce o sa aud big grin si n'am facut'o. el nu mai e cu ea dar prima fata... cea cu care era el inca il mai are pe fb. Tin sa mentionez faptul ca el le'a spus parintilor lui despre mine si mi-a zis si mie sa le zic alor mei.Acum ce motiv ar fi avut sa le zica de mine daca el era cu ea?laughing) vreau sa'mi spuneti ce credeti despre el [e cu 4 ani mai mare decat mine]

Răspuns Câştigător
| RimePeHartie a răspuns:

Daca te'a inselat o data o sa o faca si a2a oara. Eu zic sa fii atenta cum se comporta (unii pot sa se comporte ff frumos cand de fapt sunt niste mincinosi). Daca iti zice ceva ce pare dubios cere'i dovezi, dovezi adv. Cum ar fi, daca u crzi ca mai e cu fata aceea spune'i sa o sune de fata cu tine si sa ii ceara niste explicatii referitoare la pozele de pe fb.

9 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Esti prea credula si te uiti doar la aparente! De unde sti tu ca el a spus parintilor lui despre el? De unde sti ca nu vrea sa te seduca si apoi sa caute alta "jucarie" pentru ca din ce povestesti tu, el asta face: se joaca cu fetele!

Cauta-ti unul de varsta ta! Degeaba asta te face sa te simti cea mai importanta daca nu e in stare sa fie stabil in ceea ce priveste relatiile; degeaba are 4 ani peste tine, ca e mai imatur ca tine!
Ai grija ce faci daca nu vrei sa suferi sau sa te arzi!

| SociallyDepressed a răspuns:

E genul de baiat neserios care cauta doar aventuri si nu poate avea o relatie serioasa sau stabila.Eu zic sa-l lasi in pace si sa-ti gasesti pe cineva de varsta ta cu care poti avea o relatie adevarata.

| PinkTerror a răspuns:

Parintii de baiat sunt altfel fata de parintii de fata...

baietii pot aduce 5 fete acasa in acelasi timp si parintii nu prea au ce zice. asta este una din standardele alea duble. din pacate asta e adevaraul nu te baza ca vai le-a spus parintilor despre tine. unu care te-a inselat odata o va face iar. daca el nu e in stare sa aprecieze ce are atunci da-l D******* ca sunt o gramada de tipi care stiu sa faca asta.

| NimenixD a răspuns:

Păi dacă te-a înşelat o dată, de două ori, de N ori. De ce nu ar continua cu asta? Faza cu părinţii e oarecum " drăguţă " laughing. Nu prea ai ce face, decât să vorbeşti cu el despre toate astea. El fiind cu 4 ani mai mare poate îşi doreşte mai mult. În fine happy. Tu ştii.

>; d

| yhsay a răspuns:

Sincer, n-as avea incredere in el, pare cam nehotarat si nu stie ce vrea. Cum sa scrie pe Facebook ca "e casatorit" cu o fata si apoi desi e cu tine, sa-si mentina statutul? Pare genul neserios si "vrajitor", fi sigura ca mai are cateva fete de care n-ai habar.

| yhsay a răspuns:

Anda : cum sa nu aibe id sau adresa de mail? Eu n-as crede treaba cu "fata aia i-a facut facebook-ul" pentru simplu fapt ca acest baiat nu este deloc serios sau de incredere. Am auzit si eu scuza asta cu "o fata are parola mea/mi-a facut adresa de mail/mi-a creat cont pe facebook", hai sa ne trezim la realitate, la cate fete invarte el pe deget, chiar crezi ca i-ar permite asa zisei "foste" sa pastreze acel cont pe facebook?

| madycumada a răspuns:

Buna.
Vezi cum se comporta in continuare si daca iti mai face faze din astea, da-i papucii. Adica nu are rost.
O zi faina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@answer: stiu ca le'a spus deoarece ei ma cunosc acumlaughing si din privinta asta nu am dubii...adica mi-a zis si ce a zis mama lui despre familia mea si multe altele
@yhsay: nu e facebookul lui, el nu are nici idhappy aia i l-a facut
@alice:mersi de sfathee heechiar imi place si aveam de gand sa fac astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca e cel mai neserios baiat pe care l'am intalnit vreodata dar partea cu id'ul o cred...pentru ca nu e genul care sa stea la pc deoarece are foarte multa treaba, iar aia cand era cu el i'a facut contul cu un e-mail de'al ei (el nici nu mai are pc in momentul de fata, il are la sor'sa) happyin rest iti acord dreptatebig grin