| geo0003 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarea intamplare. am iesit zilele trecute cu iubita mea iar aceasta mi-a zis ca pot sa fac ce vrea. iar eu i-am pus pana pe sani, doar ca pe pile.iar aceasta statea in bratele mele, pana atunci a fost mai diferit. vrea vrea sa facem dragoste?
nu raspundeti pe langa subiect! dati-mi raspunsuri sincere, fara mistouri

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu era o invitatie la sex.
Te invita sa o mangai,banuiesc ca nu o prea faci si dorea si ea sa inteleaga ce si cum simti pentru ea.
Daca te invita la ea acasa si o vezi si cu un mic zambet ciudat,da,te poti gandi si la sex.
Puteai s-o mangai frumos,nu doar sa-i pui mana pe sani,invitatia la sex nu a venit din partea ei, ci din partea ta, sa stii!
Fii mai stilat data viitoare, o fata vrea mangaieri ca o pisica, altfel nu vei trece de bariera lui "nu"!

| darrio2007 a răspuns:

Nu vreau sa fac misto dar cum i-ai pus mana pe sani pe pile? Ai avut nevoie de relatii(pile)sa faci asta? E clar ca vrea.Nu mai sta ca vitelu`. Daca ea vrea, ce mai astepti? Chiar trebuia sa intrebi aici ceea ce este foarte elocvent? Este prima iubita a ta din cate observ.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum adică i ai pus mîna pe sîni pe pile? Asa merge m ai nou? cu pile?

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca e o invitatie la sex. E o invitatie la o joaca, la o explorare ceva mai in amanunt. Vrea sa se simta dorita si ti-a dat asta de inteles. Dar nu cred ca e o invitatie deschisa la sex. Mai ales ca erati in public. Daca ti-ar fi zis asta acasa, da..ar fi fost o invitatie la sex.

| ywar a răspuns:

In public daca te apuci sa o pipai esti catalogat drept prost crescut si evident foarte disperat dupa sex. La voi nu poate fi vorba despre dragoste ci despre imperechere ca la animale.
Ai vrut sinceritate, ti-am dat sinceritate.
O fata cu bun simt nu va dori vreodata sa fie linsa sau pipaita in public. Se va simti ultima c.r.a. Deci pe viitor poate inveti si matale ce inseamna tandretea si aprecierea unei fete nu doar dupa ambalaj.

| AvM94 a răspuns:

laughing Pai daca a ti-a zis ca poti sa-i faci ce vrei, este la mintea cocsului ca vrea. Nu o intreba, intalniti-va "undeva prin casa" laughing si vezi tu ce faci.

| missandrab a răspuns:

Cred ca e un mod mai subtil de-ati transmite asta! Acuma, nu te duce la ea, unu, doi, gata-n pat! Creeaza un mediu pentru asta si lucrurile vor veni de la sine.

| zaoo32 a răspuns:

Frate rar fete sa-ti zica in fata ca vrea sa faceti sex/dragoste ele iti dau semne de ex: eu cu fosta mea ne plimbam ne-am oprit undeva si ne sarutam i-am pus mana in zone intime primul semn a fost ca m-a lasat al 2-lea semn a fost ca a inceput sa imi frece penisu-l, intelegi ce vreau sa zic? deci fetele iti dau unele "semnale" daca esti destept si atent iti vei da seama daca nu te va parasi in scurt timp...

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Chestia e ca este topita dupa tine si a avut un moment de tandrete. Cred ca ar vrea sa faca sex dar tu ai procedat foarte corect punandu-i mana doar pe sani. Oricum es se referea daca vrei sa faceti sex si a zis ceva de genul ca ea sta in mainie tale daca intelegi ce vreau a spun. In principiu nu trebuie sa-ti faci griji findca ai procedat foarte corect! Bravo! happy