| TheGodKratos a întrebat:

Eu 22 iubita mea 19 ani. Azi am facut dragoste si a fost diferit. Va rog frumos sa dati add la calinkratos si sa imi explicati si mie despre ce este vorba. Fara mistouri si va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu e niciodata la fel.in ce sens diferit?

| TheGodKratos explică (pentru Alexandru0007):

M-a tinut mai mult ca de obicei. Si placerea pe care am simtit-o a fost doar in capul penisului.

| Alexandru0007 a răspuns (pentru TheGodKratos):

Si unde vrei sa simti placerea? pe spate? esti perfect normal iar penisul tau functioneaza cum trebuie.normal ca daca o faci de mai multe ori te va tine mai mult decat prima oara.