| cherrybomb a întrebat:

Ce pot face sad : Da il iubesc, acum imi dau seama si recunosc cu greu asta! De ce mi se intamplamie sad inainte nu puteam sa il suprot imi venea sa il bat de fiecare data cand il vedeam, el incerca sa se apropie mereu de mine si se purta super frumos, ma lua in brate de fiecare data cand ma vedea, ma tinea de mana si alte chestii, daca ii spuneam hai sa iesim afara la orice ora el iesea chiar daca avea anumite probleme... A trecut aceasta perioada cand eu il respingeam, dar mi-am dat seama ca incep sa tin la el. Problema este ca acum el nu cred ca mai simte nimic pentru mine, deoarece acum cateva zile incerca sa ma cupleze cu un prieten de al lui si incerca sa imi explice cat de grozav este prietenul lui, si cand il sun sa iesim afara imi spune mereu ca are treaba iese cu altcineva, ma doare sufeltul cand ma gandesc de ce uneori sunt asa egoista. Azi cand ma duceam la facu, a trecut pe langa mine si mi-a zis un" buna " asa ca sa nu zic ca e nesimtit ca nu ma baga in seama sad. Oare ce trebuie sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Cam asa ceva se satura omul dupa un timp si e greu de convins ca totusi esti si tu bagat in seama nu numa un catelus estihappy stiatie greahappy totusi nu pot sa spun altceva decat sa zici adevara ca tii la el si nu stiu cehappy ca poti face asa lucruri ca sa dea el singur seaman de lucru ala ca tie iti placehappy da asta stii jumi juma cum se spune mai pe la noi in salaj fele apa fele vizhappy nah in finehappy spune-i adevaru eu cred ca asta e cea mai buna calehappy. si crede ma am trait multe in viata mea de 20 de ani ca spun astahappy Fugeam de acasa eram street racer cunosteam pe toata lume din lumea asa zisa neagrabig grintongue da nohhappy e mai bine sa zici advhappy eu am inselat pe pr mea la inceput vedea pe mine ca am problema da nu spuneam pana la un moment dat si zicea daca nu spun atunci adv inca o saptamana si ne despartimhappy deci crede ma cu adevaru rezolvi mult mai repede problemele de cat cu calea mai lunga cu aia ca sa faci sa dea seama el singur deoarece el crede ca in fata ta el e un nimichappy

9 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Stii la asta se spune nu fugi dupa tranvaiu care a plecat ca vine altuhappy. sau un alt exemplu ai la un meci 0-3 si esti in min 85 si trebuie sa castigi meciul 4 golurihappy. Nu pot sa zic asa clar ce sa faci fa si tu cum a facut si el incearca sa fii in apropierea lui du-te la el si cand esti fata casei sale cheama sa iesi putin cu el sau ceva de genuhappy Da de aci e greu de recuperathappy sa ai grija de tine si incearca sa gandesti clar ce ratai cum trebuia sa faci si du-te in fata lui zi care faza ca ai ratat lucrurile da simti unule lucruri fata de elhappy

| cherrybomb explică (pentru Takocska):

Pare simplu cum spui tu, dar nu este, eu sunt mai orgolioasa de obicei. si nu pot face asta, ar crede ca sunt nebuna(cred)

| Takocska a răspuns (pentru cherrybomb):

Crede ma nu e asa simplu cum se pare eu as baiat da faceam si eu faza asta cu o fata ieseam tot ma pupa tinea de mana mea si asa mai departe da nu luam in seama. pana la un moment dat cand deja m-am indragostit de ea. atunci ea ma respingeatongue si eu nu asteptam din prima spuneam asta si vezi tu amu as logodit cu eahappy. Bn asta e o alta poveste. incearca sa faci lucruri din care sa poata dea seama ca carei faza. Nu spune atunci direct daca nu poti mergeti undeva dai un pupic nu stiu ce asa incetisor si spune-i ca tie nu iti place de pr lui ci de o alta persoana mai apropiata de tine poate incet asa va da seamahappy

| cherrybomb explică (pentru Takocska):

Hihi Casa de piatra happy sa fiti fericiti!:*...
Revenim la problema mea : Faza este ca el incearca sa ma combine cu prietenul lui. Nu cred in chestii de genu asteapta-l ca vine el. Inainte imi placea sa fiu in apropierea lui doar ca iesea cu mine afara la ce ora vroiam eu si logic ca iesieam numai noi 2 ( cred ca lui i se parea minunat ) imi asculta toate problemele ma facea sa rad, il taram prin toate magazinele de haine, aveam cu ce vb cu el, adica nu era un tip plictisitor, aveam mulkte in comun, probabil ca s-a saturat si el sa fie respins mereu de mine sad

| cherrybomb explică (pentru Takocska):

Stii in toti anii mei de pana acumlaughing sunt 19 la numarlaughing ma descurc eu. mersi ca m-ai ascultat.si sa fii cumintehappy

| Takocska a răspuns (pentru cherrybomb):

Eu as cuminte de un timpbig grintongue mai si invatitongue ai grij de u si n-ai pentru ce incerc si eu sa fac ceva binehappy **** ****happy

| Takocska a răspuns (pentru cherrybomb):

Cam asa ceva se satura omul dupa un timp si e greu de convins ca totusi esti si tu bagat in seama nu numa un catelus estihappy stiatie greahappy totusi nu pot sa spun altceva decat sa zici adevara ca tii la el si nu stiu cehappy ca poti face asa lucruri ca sa dea el singur seaman de lucru ala ca tie iti placehappy da asta stii jumi juma cum se spune mai pe la noi in salaj fele apa fele vizhappy nah in finehappy spune-i adevaru eu cred ca asta e cea mai buna calehappy. si crede ma am trait multe in viata mea de 20 de ani ca spun astahappy Fugeam de acasa eram street racer cunosteam pe toata lume din lumea asa zisa neagrabig grintongue da nohhappy e mai bine sa zici advhappy eu am inselat pe pr mea la inceput vedea pe mine ca am problema da nu spuneam pana la un moment dat si zicea daca nu spun atunci adv inca o saptamana si ne despartimhappy deci crede ma cu adevaru rezolvi mult mai repede problemele de cat cu calea mai lunga cu aia ca sa faci sa dea seama el singur deoarece el crede ca in fata ta el e un nimichappy

| George28 a răspuns:

Dumnezey iti da dar nu-ti baga si in sac...ai gresit cam mult, baiatu s-a saturat intr-o oarecare masura iar acum nu mai vrea sa stea mereu dupa tine. Daca nu i-ai dat sperante.Iti va fi greu dar succes!

| cherrybomb explică (pentru George28):

Problema este ca sunt si rea si egoista el mi-a zis-o si ca am sa pierd mult in viata si pe urma el a inceput sa se distanteze de mine, acum abia daca ma mai saluta.

| George28 a răspuns (pentru cherrybomb):

Incearca sa iesi cu el undeva.intr-un loc linistit si explica-i situatia! FARA chestii de orgolii, egoisme. spune-i tot ce ai pe suflet happy si de acolo baiatu va stii ce sa faca.